Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor múlik el a szédülés?

Mikor múlik el a szédülés?

Figyelt kérdés
Ma regge felkeltem véraláfutás volt az államban és elkezdtem szédülni ezt követően elájultam 1-1,5 percre. Szédülés miatt volt az ájulás. Voltunk már orvosnál ő nem tudta mi miatt van csak azt hogy pihenjek. Mikor fog elmúlni? És mi ez?

#egészség #orvos #szédülés #Szédüléses ájulás #Mikor múlik el
2021. jan. 16. 14:14
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Elöször fordult rlô, vagy màr többször?
2021. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szédülés leginkább a vérnyomás-ingadozások miatt szokott lenni. Hirtelen alacsony, vagy hirtelen magas.

Egyébként az egyensúlyért felelős szervünk a két fül közötti csatornában helyezkedik el, ha annak működésében állt be zavar, okozhat szédülést. Talán szakrendelésen tudnak mondani valamit.

2021. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ügyeleten voltunk mert szombat van és nagyon messze van az orvosi rendelő ahova be vagyok jelentve. És igen először fordult elő.
2021. jan. 16. 16:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Aki később ide téved annak elmondom a tapasztalataimat mert elmúlt a szédülés hála az égnek. A szédülés reggel kezdődött kissebb sokk és vércukorszint ingadozás miatt ami miatt 1 percre elájultam. Orvos nem tudta meg mondani mi volt (délelőtt) aztán 4-5 órát pihentem, ettem, aludtam és megnyogodtam és elmúlt. Ja és akinek hasonló baja van mint nekem igyon sokat és ha tud szedjen kalciumot is!
2021. jan. 16. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!