Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után az normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Szakítás után az normális hogyha valaki olyanokat mond hogy nekem hogy ribi ,és legszívesebben megütne aki elvileg szeretett?

Figyelt kérdés
Közbe állandóan keres azóta is, az előzőeket ordította nekem, és hogy megőrül tőlem, mondom akkor ne foglalkozzon velem többet, de csak nem hagy békén mert ő úgy szeret, jojjunk újra össze,ja szerintem aki szeret az nem mond ilyeneket
ápr. 15. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
eddigis ez volt a véleménye rólad...de neked jó volt mert oscar dijasan színészkedett
ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Megviselte gondolom, aztán nem tudja érettem lekommunikálni. Gyerekes de legalább érzett.
ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Egy idióta barom, önző mocsok aki azt hiszi, körülötte forog a világ. Nem jött össze neki más csaj, azért kellesz neki hirtelen. Ezért is ilyen idegbeteg, mert most elveszettnek érzi magát, kapálózik. Nem normális és ne is hagyd magadat becsapni.
ápr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A boldogság nem létezik ***** válasza:
53%

Ez csak hangoskodik, nem kell komolyan venni. Egy igazi őrült álmodban vágná el a torkod, de úgy, hogy még pont utoljára azt lásd, ahogy mosolyogva búcsút int neked erről a világról.


Aki harsánykodik, ordítozik, az max indulatból tud verekedni, de hamar a sitten találja magát és lesz módja a mindennapos verekedésre.

ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélgess vele. Agresszív állat.
ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyent mondd, azzal ne allj szoba többet.
ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ki szakított, és miért?
ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Én kíváncsi lennék arra is, hogy mivel hoztad ezt ki belőle.
ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Dühös, hogy elcseszte a lehetőséget, sajna így jön ki rajta. Félelmetes tud egy "ilyen" lenni, mert így derül ki, hogy csak bírtokolni akar.
ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!