Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Legszivesebben a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legszivesebben a párommal lennék majdnem mindig, normális?

Figyelt kérdés

Ha vele vagyok, úgy érzem semmi problémám nincs, mindent sokkal sziveseben csinálok meg,mindig boldognak érzem magam, de ahogy elmegy tólem már hiányzik, és semmi nem olyan jó mikor vele vagyok.

Ezért arra gondoltam hogy jó lene ha ideköltözne hozzánk.

Szüleimmel élek.

19\l vagyok .ő 21\F

Már mondta hogy összeköltözne velem ha lenne munkahelyem.

Három hétre gondoltam kb, hogy megnézzük ilyen együttélni, és hogy tudjon sporolni egy kicsit.


Szerintetek milyen ötlet?


Az a baj kb egy éve keresek munkát és nem találok.



2016. jún. 27. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy, ez a normális.
2016. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2,5 éve vagyok vele
2016. jún. 27. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Rám is jellemző a fanatizmus apuka iránt. Üdv a klubban.
2016. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
Fú én meghalnék. Már a leírástól fojtogatva érzem magam.
2016. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi minden nap találkoztunk. Aztán úgy 7 év meg egy eljegyzést követően össze költöztünk külön a szülőktől.


Nem hiszem hogy rá kéne erőltetned egy idegent a szüleidre. Mi is akkor költöztünk össze mikor elkezdtem dolgozni én is, tehát a saját lábunkra tudtunk állni (mind emellett 5 havonta kiadunk 300 ezret egyetemre, mert suliba járunk mind a ketten).

2016. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!