Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Legjobb módszerek amiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb módszerek amiket ismertek?

Figyelt kérdés
Úgy értem nektek mi vált be a legjobban egy szakítás után? Olyasmire gondolok, ami nemcsak segít feldolgozni, de többet meg sem fordult a fejetekben a folytatás miatta? Mennyi idő volt?
ápr. 15. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha ő dobott, nem kellettem. Ha én dobtam, nem kellett. Ergo, nem sírok olyan után, akire csak az időmet pazaroltam volna. Érzelmeket bele vinni teljesen felesleges dolog, nem egy autóbalesetben veszítetted el a nagy szerelmed.
ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nos, nem lett kimondva. Egyszerűen csak nem kerestük egymást. Ennek 2 hónapja. Egy vita után alakult így. Rengeteg kérdés maradt bennem amiket nem merek és nem is mertem feltenni. Talán ez zavar, hogy lezáratlan.
ápr. 15. 12:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem még éppen folyamatban van a feldolgozás egy hónapja.

De már most sokkal jobban vagyok.


Ami nekem segített az a meditálás (netflixen van egy pár részes dokusorozat gyakorlatokkal). Ezt végső elkeseredésemben próbáltam ki amikor olyan rohadt szarul voltam, hogy azt hittem kb belehalok a fájdalomba, gondoltam nem vesztek vele semmit és tényleg használt, azonnal.

Nyilván nem oldja meg a problémát, de ha éppen nagyon mélyen voltam sokat segített. Elalvásnál azóta is alkalmazom.


A másik az a kibeszélés. Jó ha van barátnőd/barátod akinek kitudod önteni a lelked, többször is.

Ne gubózz be túl sokáig otthon, élj társasági életet.


Harmadik. Ne agyalj azon, hogy régen minden milyen szép volt. Ha eszedbe jutnak pillanatok amiket együtt éltetek meg és akkor jó érzéssel töltött el azonnal hessegesd el.


Valamint nagyon fontos, hogy próbáld meg tudatosítani magadban, hogy tényleg vége, ez nem csak egy rossz álom. Ne ábrándozz és ne reménykedj, hogy majd rádír és minden rendbejön.


Ja és alap, hogy ne nézegesd a képeiteket, ne nézd közösségi oldalakon egyátalán!!


33/N

ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már nincs jövőtök.

Talán még beszélgethettek egyet, ha kéred és belemegy.

ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, hogy meg sem beszéltétek?


Akkor ez az első lenne részemről. Csak úgy elengedni valamit mindenféle magyarázat nélkül sokkal sokkal nehezebb.


3. voltam

ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én általában gyorsan keresek egy másikat. Aztán felvarrom hamar mert leesik rólam a gatya.
ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is leginkább az érzelmi eltávolodás segített. Aztán "távolabbról", úgymond objektíven visszanézve a kapcsolatra már sokkal egyértelműbbek voltak a hogyanok és a miértek.
ápr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!