Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen módszereket ismertek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszereket ismertek az ismerkedésre? 27/F meleg vagyok.

Figyelt kérdés

jan. 7. 02:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
1: Hu de nagy nálad a sötét.
jan. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lényeges lenne tudni,mi célból ismerkednél.Haverkodni, szexre, vagy kapcsolatra.

Ha ezt magadban eldöntötted, akkor könnyebben megy majd :)

jan. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Pl itt rá írsz akinek szimpi a hozzá szólása.😋
jan. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Eddig hogy ismerkedtel? 27 evesen csak tudnod kene
jan. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én több helyen is ismerkedtem már, online is, munkahelyen is…:-)


Szerintem jó módja nincs, nyitottnak kell lenni, és próbálkozni:-) Akár itt is lehet beszélgetést kezdeményezni, ki tudja mi alakul belőle…


Bp26

jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Azt hogy merre indulj el az ismerkedés terén ,tényleg nagyban befolyásolja az ,hogy milyen kapcsolatot keresel .Lehet ismerkedni ,mindenféle ismerkedős oldalon ....,lehet ismerkedni személyesen is külömböző szórakozóhelyeken....Egyik sem könnyű.Nagyon sok türelem kell hozzá.nagyon sok az olyan kamus akik csak a pillanatnyi élvezetért keresnek valakit,aztán Hipp hopp eltűnnek .Valaki azt írta ,hogy itt is lehet...Én is beszélgettem már innen pasival ....vannak egész normális ,értelmes pasik ,srácok is .Ami a hátrány,hogy ez egy anonim oldal,se kép se hang ....innentől kezdve azt ír mindenki amit nem szégyell.És egy 69éves meleg férfi simán írhatja ,hogy "hello 29éves passzív fiúcska vagyok ....van kedved ismerkedni?"miközben az üzeneteket váltjátok ,jó nagyot masztizik....aztán off.volt nincs.nagyon sokan vannak így fennt.Noh meg akik már "évtizedes "gyakoris múlttal keresnek párt....Ugyan már!!!egy jót recskázni járnak ide !!!!és vannak olyanok is akik középszerű pasiként ,névtelenűl,a topmodelleket meghazudtoló igényekkel keresnek párt ....itt....nem egy társkeresőn....hanem itt.Nah ők itt biztos hogy a kamus kategória .innen sosem fog nekik megfelelni senki ...ők is csak egy jó maszti kedvéért vannak itt.Nekem már az is gyanús ha valaki egy idő után nem akar átmenni másik platformra(insta,Messenger stb)hanem itt akar maradni és a sötétben akár tapogatózni.Na ő az örök lúzer ,aki azt mondja 29 vagyok de valójában 62.
jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na, azért nem mindenki olyan, ahogy leírtátok.


Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valaki arra masztizik, ahogy egy hosszú beszélgetésben elmesélem neki, hogy hogyan is tanulok albánul.


Az utolsónak annyiban igaza van, hogy át kell innen menni valami másik, gyorsabban kezelhető profilra - és azon azért megbukik, aki kamus...


Kedves kérdező: ha csak egy próbát akarsz mindenféle viszonzás nélkül, nyugodtan írj!

jan. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Komoly kapcsolatot keresek, de valójában hogy is kell azt? 🤔

Milyen dolgokra érdemes figyelni, illetve kiszűrni a csalókat, szélhámosokat, drogosokat, akiktől egyébként is nehéz szabadulni?

Volt egy ágyasom, akivel együtt éltem 2 évig, de egyik éjszaka velem, másikon pedig mással. Komolytalan volt, de arra jó volt, hogy tanulkozzak közelebbről is más férfi viselkedéséről egy egészen más kontextusban.

Némi szerelem, rengeteg szex volt benne.

Ha érdekel titeket a téma, szívesen mesélek magamról, előnyös és hátrányos oldalamról, tulajdonságaimról. Eddigi életem során híve voltam az egyéjszakás kalandoknak, de meguntam, hogy érzelmeket tápláljak olyan emberek felé, közelítsek más emberek felé, akik csak a szexuális teljesítményemre, adottságaimra, kisugárzásomra, lelki energiámra, pénzemre vagy pozitív életszemléletemre utaznak. Lehet gyermekinek tűnik az írásom, de személy szerint még mindig pozitívan látom az életet és addig a pillanatig, míg nem csalódok, addig mindenkit szépnek, csodálatosnak és elbűvölőnek látok. Belül ilyen vagyok, a lelki világom gyermeki míg fel nem bosszantanak(oroszlán horoszkóp).

jan. 21. 01:07
 9/11 A kérdező kommentje:

Romeo, grindr, kocsmák és egyéb platformok, helyek már nem jöhetnek szóba. Azt tapasztalom, hogy nagy a ghosting-olás, a komolytalanság, ha egy kicsit komolyabbra fordul a beszélgetés a nevetgélés után, akkor eltűnnek, mint a kámfor. Hogy ismerkedjek élőben, józanul?

Én merek beszélni, a szám be nem áll, a randijaimom nagyon sok félős, ijedt fiúval/ffival találkoztam. Nem vagyok adonis, de tisztában vagyok a kisugárzásommal, hogy a torkomat is átvágnák azért, amilyen lelki energiával rendelkezem belülről.

jan. 21. 01:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekes fiú lehetsz....de komolyan!
jan. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!