Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen módszereket ismertek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszereket ismertek a szakítás utáni időszak enyhítésére?

Figyelt kérdés
jan. 24. 06:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

🍸🍷🍻🍾🥳

Főleg...

jan. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én ki írtam magamból.


privátba te is ki irhatod magadból amit gondolsz pl nekem. nekem segített.

jan. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam a bulizást, csajozást, de nem jött be, mert még mindig szerettem. Nekem az jött be, hogy elkezdtem konditerembe járni.
jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Új hobbi. Én akkor fogytam le és a hobbim az a főzés, sport, egészséges életmód, motivációs történetek olvasása volt, és pár hónap múlva nem csak túlléptem rajta, de jól is néztem ki :D
jan. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A gyászfeldolgozás. Valakit elvesztettél. Meg kell gyászolni. A gyásznak vannak fokozatai, s ha ezeken végigmész, akkor el tudod fogadni. Ha segítségre van szükséged, képzett szakember vagyok, s tavaly tettem pontot egy kilenc éves kapcsolat végére úgyhogy tapasztalatom is van. 😉

Ha tudok segíteni, keress!

jan. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még nem hallottad: "Egy szerelem ellen legjobb egy másik szerelem!"
febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Súlyosabb esetben pszichológus, kevésbé súlyos esetben meg kösd le magad valamivel: pl. olyan új tevékenységgel, amivel bővülhet a szociális hálód, ez a későbbi ismerekedéshez jól fog jönni. De az egészséges életmódra koncentrálás is jó tipp. De önmagukban ezek csak melléktevékenységek, nem árt tényleg szépen végigrágnod magad az egészen, és tevékenyen lezárni magadban az egészet. Értékeld ki, hogy mi volt a jó és a rossz, mit nyertél, mit adtál bele. Mik voltak az alapkonfliktusaitok, milyen megoldási kísérleteitek voltak, mi működött, mi nem. Mit szerettél benne, mit nem. Ő mit szeretett benned, mit nem. Kinek mi válik az előnyére abban, hogy vége lett, és nem örökké tart ez a kapcsolat (mert nyilvánvalóan voltak benne hiányosságok, ha egyszer vége lett). Sokszor segít, ha ezt leírod, sőt írsz egy levelet az exednek, amibe mindent beleírsz, amit csak szeretnél mondani neki, és NEM küldöd el neki SOHA. Esetleg írhatsz egy olyan verziót is, ami egy "elbocsájtó szép üzenet", de tényleg szép, és nem támadó, semmi sértő nincs benne, azt elküldheted. Egyébként rengeteg ilyen témájú cikk van a neten... De az már eleve jó, hogy eljutottál odáig, hogy szeretnél segíteni magadon. Hajrá!
febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!