Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor lesz már jobb? ;(( Tipp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már jobb? ;(( Tippek hogy el tudjam felejteni? 19 vagyok és lány

Figyelt kérdés
ápr. 19. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Majd akkor ha nem más kárán akarsz boldog lenni.
ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Amint jön egy másik pasi. 19 évesen ez a holnapi buliban is megtörténhet.
ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Idő.
ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Idő? ;( már 1 éve nem tudom elfelejteni, próbáltam kapcsolatokat,ismerkedni,de másban keresem őt
ápr. 19. 22:50
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Nézzél transit chartot, horoszkópodat elemezd, aztán elmegy gyorsan az idő
ápr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező... akkor Több Idő. Van ilyen, nincs olyan törvény, hogy egy év alatt el kell felejtened. Fejleszd magad addig. Edzés, suli, nyelv, stb. Ez nem bullshit. Amikor azt érzed, hogy magad jobb változatává válsz, az önbizalmat ad és rájössz, hogy már nem is olyan nagy szám az egykori suhanc...
ápr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Pszichológus által ha már egy éve szenvedsz. Kötődési problémád van, ez már nem szerelem iránta hanem egészségtelen rögeszme kategória.
ápr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen bele tudtam temetkezni a tanulásba. Úgyis mingyárt itt a vizsgaidőszak, vagy az érettségi.
ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!