Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Ex barátnőm hívogat és magán telefonszámról keresnek esténként. Már mindent írtam neki, hogy hagyjon békén. Rendőrség nem csinál semmit, mert nem jött senki a házhoz és én vissza írtam neki, az volt a hiba. Ők nem tudnak segíteni, azt tanácsolták, hogy tiltsam le ignoráljam. De napi szinten kapom a hamis fiokokról a fenyegetéseket! Ő csalt meg. Én Március közepén nem akartam már vele lenni. Ütött és megalázott. Most már meg is loptam. Meg is vertem! Nem alszok 3 napja, mert hajnali 1-2 körül csörög a telefon. Ha kikapcsolom, akkor reggelre több privát üzenetet kapok és sms-t. 26 éves vagyok ő 22! Ez már nekem is sok. Nem gondoltam volna, hogy ez idáig fog fajulni. Gondolom az új pasija nem olyan jó, mint én és ezért csinálja.
ápr. 22. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Telefonszam csere.
ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

"Ha kikapcsolom, akkor reggelre több privát üzenetet kapok és sms-t"

Kapcsold ki éjszakára, hogy tudj aluni.

"napi szinten kapom a hamis fiokokról a fenyegetéseket" - Ki fenyeget és mivel?

ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg telószám csere és ha becsületsértés történik jelentsd fel mégegyszer, vagy fordulj ügyvédhez.
ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg lelehet tiltani a magántelefonszámról jövő hívásokat.

Addog is beállíthatod elalvás előtt repülő üzemmódba a telefonodat, így se hívni nem tud se írni, de az ébresztőóra pl reggel működik a telefonodon.

Facebookon pl betudod állítani, hogy csak ismerősök írhatnak és léphetnek veled kapcsolatba.

ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Számcsere.


Vagy tiltóra teszed a magánszámot, vagy amelyik számon elő lett adva ilyen egycsörgéses előadás, igy nem cseng.


Nárcisztikus pszichopaták jellemző előadása.


Több mint 5 telefonszámváltozáson vagyunk túl, nem régiben is kellett.

ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam bent a rendőrségen. Nem tudnak semmit tenni, mert én reagáltam a hívásokra és vissza is írtam. Ma 12x hívott 6x a lány és 6x az új palija. Már nagyon kezd az idegeimre menni és az új párom is már mondja, hogy ő ezt így nem fogja bírni, hogy este hívogatnak. A párom írt az exemnek, meg akarta beszélni, nyugodtan. Exem kb úgy írt vissza, mintha meg akarná ő#ni! Én akartam szakítani, mert exem ütött és vagdosta magát, azzal is fenyegetett, hogyha szakítok, akkor meg#li magát. Végül csak vag#osta magát szakítás után. Azok a képek is megvannak. Most mindent egy mappába gyűjtök. Beszélgetések,képek.Mindent!Facebook-on ismerőseimnek írkálnak hamis fiókrol.Rám nem tudnak, mert csak ismerős tud már. Nagyon félek, hogy az új barátnőm ezért fog elhagyni. Nem értem, nem így ismertem meg az exem. Nem ilyennek. Már tisztára le vagyok mentálisan húzva. Ilyen nem volt velem soha. Ha meglátom, hogy a ház körül van, akkor biztos, hogy kihívom a rendőröket. Miért kell az embereknek ilyet csinálniuk? Bántott, 9 hónapig bírtam. Hétvégén is mutogatta a nőket, hogy biztos ő tetszik meg minden f#szság. Telefonszámot nem fogok ezért változtatni.Se semmit.
ápr. 23. 20:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Telefont estére némítsd le, tilts minden számot amin hívott. Előbb útóbb elfogynak a számok. A barátnődnek szólj, mert az ilyenek mindig célba veszik a kapcsolatodat. FB szintén kijelöl-töröld, nem ismerős. Tiltsd. Szó nélkül. Ne reagálj. Semmit. Az otthonodat tedd biztonságossá, és tedd olyanná, hogy tudd ha bement. Számokat ments időpontra. Mindent. Évek mulva is szükséged lesz rá.
ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A szám-és lakhelyváltással időt nyersz.
ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azon gondolkozok egyenlőre, hogy számot váltok. Költözni Balatonfüredről? Persze. Ha holnap nem csinál semmit a rendőrség és nem tudom feljelenteni zaklatásért, akkor pár haverommal kézbe vesszük a dolgot.Rá ír a 82 éves nagypapámra? Hogy engem ki fog csinálni? Amikor lent volt velem, akkor nagypapám mindent elé tett... Mekkora féregnek kell lennie ehhez az embernek? 22 éves kis ribi. Ez már nem játék. Ügyvédünkkel is beszéltem, ő se tudott több tanácsot adni. Ez van, akkor kapok vmit a megverésért, de legalább azzal le fog állni. Munkahelyemen már engem sajnálnak. Ma este is sírt a Kata. Hogy ő ezt nem bírja, mert elöbb utobb neki is jönnek majd a fenyegető üzenetek. A retkes apja nem tudja leállítani.
ápr. 24. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!