Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet azt kezelni ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt kezelni ha a párom kitér, vagy nem válaszol számára kínos kérdésekre?

Figyelt kérdés

Például, ha meg kérdezem tőle, hogy miért nem megyünk ténylegesen kirándulni, miért csak a környékre járunk ki sétálni, sose mondd rá választ hanem témát vált, vagy csendben marad és semmit se mondd rá. Én meg nem teszem fel még egyszer a kérdést csak mert nem válaszol, csak nem értem hogy most mi van miért nem válaszol amit feltettem neki kérdést miért játsza hogy meg se hallotta.

Ti mit tesztek ha veletek ilyen a párotok vagy hogyan kezelitek vagy miért teheti ezt valaki a másikkal?



#kérdés#nincs válasz#levegőnek nézz#párkapcsolatok#hülyének nézés#nem tudok mit tenni
2021. ápr. 7. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Úgy lehet kezelni, hogy vagy elfogadod, hogy nem lehet vele érdemi kommunikációt folytatni, vagy megszünteted vele a kapcsolatot.
2021. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ha én nem akarok szakítani, hanem meg akarom oldani ezt, hogyan oldjam meg vagy kezeljem?
2021. ápr. 7. 11:59
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyenlőre érd be a közeli kirándulásokkal. Majd , ha minden ok lesz a COVID miatt, vidd el messzebb. Pl: évfordulóra egy 2-3 napos pihenésre fizess be. Tuti rá fog kapni az ízére.
2021. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De én nem szeretem se a wellnes dolgokat se a szállodákat.

Csak szeretem meg nézni a szép tájakat és a szép városakat nyílván itt Magyarországon belül.

Csak nem értem miért csak városon belül akar maradni, ennyi és miért nem válaszol soha ha fel teszek egy kérdést amit nem értek, és ha azt neki meg kéne nekem magyarázni a miértjét sose válaszol rá soha.

2021. ápr. 7. 12:09
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Megmondanám, hogy akkor vagy válaszol, vagy viszlát.


Tapasztalatból írom ezt a választ sajnos.

Ez a "Hova menjünk kirándulni?" még nem olyan egetrengetően komoly téma, amin múlhat egy kapcsolat, bár elhiszem, hogy idegesít. Az viszont baj, hogy hárít.


Aki hárít, az nem csak ilyen lightos témákban fog hárítani, hanem sokkal komolyabb dolgokban is, például összeköltözés, esküvő, gyerekvállalás.

2021. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 omba ***** válasza:
89%

Értem,hogy szereted, de mire mész egy kukaoldalán, 5-10 év múlva?

Ha van autótok, már mehettek is Eszergomba, vagy a Mártába, vagy bárhova.

Intézkedj, hátha csak béna, lusta.

2021. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Van autoja, és meg is kérdeztem tőle hogy a benzin pénz a ludas adjak bele mert esetleg neki anyagi gondjai vannak?

( bár az anyukájával él, így nem tudom miért lehet neki anyagi gondja de sose lehet tudni mert még csak 2honapja ismerem)

De csak annyit mondott rá hogy hosszabb távra nem mer vele el menni, de 2évente járatja a kocsiját vizsgáztatni amin ha át megy a kocsi akkor nem értem mi baja lehetne hosszú távon.

2021. ápr. 7. 12:17
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

"hosszabb távra nem mer vele elmenni"

Sztem ezzel nem az autó állapotára célzott, hanem arra, hogy nincs meg a kellő vezetési tapasztalata, nincs önbizalma. Ott helyben, megszokott környezetben el van, de ismeretlen utakra nem merészkedik.

2021. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

7 Valószínűleg azért nem válaszol, mert szégyell valamit. Ettől ez még nem megoldás, de tuti így van. Ilyen okokat tudok elképzelni.


1. Lehet nincs is autója, csak valami kölcsön kocsit használ.

2. Van autója, de egy kalap xar.

3. Van autója, működik is, de nincs pénze messzire fizetni üzemanyagot, tőled meg nem akar kérni.

4. Simán csak zsugori, sajnál erre költeni.

5. Nem szeret kirándulni.

6. Nem jó sofőr, nem szeret vezetni.

2021. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Egyébként szerintem nem is kell kocsi a kirándulásokhoz.


Tény, hogy sokkal kényelmesebb saját autóval utazni, nem vagy menetrendhez kötve, de én ezidáig vonattal, busszal is tök jól meg tudtam oldani. Csak akarni kellett.

2021. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!