Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Még zaklatott vagyok, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még zaklatott vagyok, ezért kérdezem: hogyan viselkedjek az exemmel az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Pár hete szakítottam vele. Együtt dolgozunk, így napi 8 órát töltök vele. Kerülöm a személyeskedést és a felesleges beszélgetést. Ő viszont csókokat dobál, érdeklődik mindenféle magánjellegű dologról, ölelni akar, közös programot.

Sajnos többször szakítottam már vele, ezért nem vesz komolyan. Most viszont végleges a döntésem, már nem tud levenni a lábamról.


ápr. 23. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az exed után a munkahelyeddel is "szakítanod" kellene :( vagy neki. Ez így kényelmetlen helyzet lehet. Bár egy idő után megszokható. Tapasztalat, sajnos. Hasonló helyzetben vagyok.
ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Te felmondasz? Vagy túlvagy a nehezén?
ápr. 23. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a nő, vagy a férfi?

Gondolom, hogy a nő vagy, de bármelyik is vagy, határozottan (de nem kiabálva), megkérheted őt arra, hogy hagyjon fel a közeledésekkel, csókok küldésével, mert részedről véglegesen megszakadt a kapcsolat. Föl is sorolhatod, hogy eddig miért szakítottatok, amik miatt nincs értelme a további barátságnak.

Ha munkátokból kifolyólag beszélni kell, akkor ezt beszéljétek meg, de semmi személyes dologról ne beszélj vele.

ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok: nem mond fel egyikünk sem. Mindkettőnknek jó állása és beosztása van. Túl vagyunk a nehezén, mi meg tudtuk beszélni. Az elején viszont nagyon rossz volt, amikor még voltak jobban érzelmek, stb. Most már úgy vagyunk, mint jó barátok vagy testvérek.
ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! A nő vagyok valóban.
ápr. 23. 11:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már a helyedben a másik munkahelyről nézném szánakozva a másodrangú előadását. Sosem kezdenék senkivel melóhelyen, pedig ezer meg egy lehetőségem lett volna, de számomra az a legalja már.
ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szintén jó állás, mint az előttem kommentelőnek. Várok még, mert friss, de nyitva tartom a szemem.
ápr. 23. 11:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam egyszer a kollégámmal. Szakítás lett a vége, és mindketten felmondtunk, máshová mentünk dolgozni. A munkahelyi románcok bizony meredekek.
ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!