Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsalt, hazudott másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, hazudott másfél éven keresztül, mégis én keressem magamban a hibát?

Figyelt kérdés

Neki eszébe sem jut belegondolni, hogy talán mi az ő vétke? Csak éli világát, több palit tart egyszerre engem meg otthagyott csapot-papot.


28F


ápr. 24. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Hát most erre mit írjak. Ha nő írta volna ki ezt a kérdést a férfiak írnák már ezerrel, hogy biztos te is hibás vagy, hogy megcsaltak…..tehát erre én is azt tudom írni, hogy fixen te is hibás vagy🤷🏻‍♀️
ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Orulj neki hogy most mar mast "boldogit"
ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Keresd is a hibát magadban, de egyedül azért, hogy okulj az esetből, máskor jobban figyelj oda a jelekre, hogy átvág valaki.
ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne sajnáld, hogy vége. Idővel rájössz, hogy csak neked tett vele jót. Velem is megtörtént, én végül tartottam egy önértékelést és sokmindenre rájöttem magammal és a viselkedésemmel kapcsolatban, de a megcsalás akkor is megtörtént volna. Szülés utáni depresszióm legmélyén hátatfordított.

Nem jut eszébe belegondolni. Csakis a saját érdekeit nézi. Sőt továbbmegyek, még magát hozza ki áldozatként. Ha eljutsz majd te is odáig, hogy nem keresed a miértekre a választ, akkor majd meg fogsz könnyebbülni. Vége lesz ennek a stressznek.

27/N

ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt értem, hogy szeretted de ezek után amit leírtál miért gondolkodsz ezeken? Az ilyentől jobb, hogy mehszabadultál, nem?
ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függetlenül, hogy ő milyen, valóban szétnézhetsz magadban. Ha minden oké, akkor lépj tovább. Ha valami nincs, akkor dolgozz rajta. Nem azért kell ezt megtenni, mert ő a fejedhez vágta, hanem hogy a következő kapcsolatba tudatosabban lépj bele.
ápr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy megszabadultál tőle. Te is éld az életedet. Az élet sajnos megy tovább, a múlton nem lehet változtatni.
ápr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a hiba bennünk van! Naívságnak hívják! Vakon nem szabad bízni tanuld meg!
ápr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező: Miért adod ki magad férfinek, mikor ordít a stílusodból, hogy nő vagy?
ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A férjem exe adja elő így magát, mikor a valóságban a férjem egykor rajtakapta a "mérnők úrral" mert előbb végzett a munkából és ment haza.


Amióta megtudta, hogy a férjemnek vagyok, és nekem akkoriban vállalkozásom volt (hiába próbáltam titkolni) meg lakásom, azóta "Pálfordulás" volt ő a "hős" szerelmes akit agyba főbe csaltak. Évekig nem értettem, aztán kiderítettem mindent, a lemez meg még mindig közel 20+ év óta ugyan az.


Lemezt kéne cserélni kérdező, nem gondolod?

ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!