Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idő után akartak visszajonni az exek?

Figyelt kérdés

ápr. 24. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos túl hamar, én még pihentem volna kicsit. Meg a csenddel verést is túl hamar be szokták fejezni. Már épp jól érezném magam, hawai, dizsi semmi főnök a láthatáron, aki mindenbe beleugat, nyugi van és csend mert megsértődött valamin, erre sajnos megbocsát. Szívás.
ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

Kifelé megjátszott szakításra a külső publikum miatt?,

szakítgatásra?

Végérvényes szakításra gondolsz?


Mert hogy a három nem egy.


Főleg azoknál akik mondjuk, tegyük fel valaha, valamikor tényleg szerették egymást, úgy nagyon? darabszámot is szeretnél?

ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Az is egy majom,aki visszamegy.De még nagyobb, aki visszaengedi...
ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Poén volt az 1-es, amúgy jól megvagyunk, csak néha csenddel ver. Szerintem az a majom aki folyamatosan másokban keresi a hibát, miközben kapcsolata sincs....
ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 2 hónap után. De csak azért mert össze jöttem egy másik csajjal.
ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Van aki 10 év után is nyomul. Rajta kívül extrém eset kb. 3 év után írt messengeren. A többi nem akart visszajönni.
ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Egyik sem akart visszajönni, miután szakítottak velem. Egy jött vissza, ő elhagyott megint. Én nem szakítottam senkivel. Az exeim azóta is keresik a pártjukat, én azóta megallapodtam.
ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Ne legyél lusta.


Ne erre várj keress mást.


Tudom, hogy egyszerűbb egy ismert emberrel összejönni de vegyél erőt magadon

ápr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Szeretem és becsülöm magam annyira, hogy semmit nem kezdtem és nem kezdek újra. Senkivel. És ha ezért én vagyok a majom,akkor okés, megyek a fára banánt enni :)

Bár mindenkiben lenne gerinc és tartás,hogy se ne másszon vissza,se ne vegye vissza azt,akivel már valami amúgy is eltört és csak unalomból,megszokásból,az egyedülléttől való félelemből,vagy valami szexuális okból van együtt és persze szupcsi kapcsi képeket és egyebeket ír ki a közösségi oldalakra...


3-as vagyok

ápr. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Aha, más okból nem mehettek szét csak mert unják egymást, szr lehet kristálypalotában élni és onnan pislogni lefelé, gerinc meg minden emberben van ugyanis így születtük, csak van akiben olyan merev és karótnyelt hogy nem vesz észre maga körül semmit.
ápr. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!