Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítitam a baratommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítitam a baratommal, jelenleg ugy all mindengez hogy nem akarja ujra kezdeni, de barstok maradtunk megkertem hogy nem lehetne egy kis barstsag extrakkal? ha bele menne . Egy kis idő után visszajonne hozzam?

Figyelt kérdés
2017. aug. 9. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A barátod farkához a barátod is jár....

31/f

2017. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szakítottál vele, nem érdeke hogy visszamenjen.
2017. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ő szakított velem.
2017. aug. 9. 18:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor ne prostituáld magad, mert ezzel kb azt csinálod.

31/f

2017. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de lehet hogy kesobb igy alakul ki ujra valami...
2017. aug. 9. 18:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne alázd meg már magad azzal, hogy még te mész vissza kuncsorogni szexért. Legyen már ennyi minimális tiszteleted magad iránt!
2017. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaj mán ha egyszer szeret vele szexelni akkor miért ne dobhatná fel a témát? Bár a nők többsége ilyen esetben is párkapcsolatként kezeli a dolgot sajnos és szinte ugyanazokat az elvárásokat támasztja.

Ha csak annak a reményében akarod,hogy hátha megint komolyanelköteleződik feléd akkor viszont inkább hagyd az egészet és jobb ha maszturbálsz.

2017. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt mindenki azt mondja, hogy nem, de hozzám vissza akart jönni az exem:D Persze fene se tudja, miért, talán a folyamatos csalódásai miatt, hogy senki se jött össze. Mikor szakítottunk akkor erre vágytam, de mire egy évre rá kimondta, már csak röhögni tudtam. (Nyilván addigra a barátság extrákkal is elhalványult, az is max 2-3 alkalom volt az 1 év alatt). Szerintem nem fog összejönni, nem biztos hogy miatta, lehet te nem fogod akarni.
2017. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!