Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van vmi magyarázat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van vmi magyarázata annak hogy az exemmel álmodtam? Ti szoktatok almodni az exetekkel? Nem volt köztünk sex, mindketten kapcsolatban voltunk akkor, most mar máshol lakunk stb.de "majdnem szerelem volt"

Figyelt kérdés
2023. aug. 14. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem volt köztetek semmi, akkor ő nem ex. Az meg hogy miért álmodtál vele, hát millió oka lehet, hogy eszedbe jutott, szerintem nincs jelentősége.
2023. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Jon Hammel álmodtam 2x is egy hónap alatt, úgy, hogy nem gondoltam rá, és évekkel ezelőtt láttam utoljára valamiben.


Szerelmes belém?

2023. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Akivel nem dugtal az sosem volt a tied sem a parod.. csak szolok!
2023. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Lehet szimplán az agy, tudatalatti "tehermentesíti" a benned lévő ellentmondásokat.


Van, akinél a vágy, érzelmek kifejeződése maga az álom.

"majdnem szerelem volt"

2023. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szakításom óta nem álmodtam az exemmel. Fura is lenne. Főleg a szex része. Miért?
2023. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Figyu, akkor mondjam ugy volt majdnem sex , őrült csók , minden csak sex nem . Orál sem. Akkor mindenketten kapcsolatba voltunk, most ö mar nem, en válófélben.


Nem teljesen ex de kicsit igen. Mert attól hogy nem volt sex volt csók, és mindketten nagyon kivantuk egymást. Beszéltünk is sokszor , sokat.


Aztán ö elköltözött, majd ö vissza, de mi is elköltöztunk onnan.

Azóta volt hoyg írt még hogy hol vagyok , talalkozzunk stbstb.

Most viszont vele almodtam

Es többször is .

Lehet gondol rám vagy miért 😋😁

2023. aug. 14. 21:47
 7/9 A kérdező kommentje:

Tehát ő elköltözött rovid időre, majd onnan mi is.

O visszaköltözött, de én már nem voltam ott.

Akkor keresett.

Ö szakitott az akkori párjával , en nem tettem meg egyéb okok miatt, mostmár bánom.

Viszont úgy érzem gondol néha rám..

2023. aug. 14. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem jartal vele nem az exed.. delfofasi zavarod van??
2023. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ö szakitott az akkori párjával , en nem tettem meg egyéb okok miatt, mostmár bánom.


Viszont úgy érzem gondol néha rám.."


Azért álmodsz vele, mert azon, hogy nem léptél akkor kudarcként létezik benned.


Nem érzed, hogy ki gondol rád, nincsenek telepatikus képességeid, csak a tudatalatti játszik veled.


Saját példát tudok felhozni:

Egy fiú, aki az osztálytársam volt nagyon tetszett egy ideig, ő volt az első, aki megfogott külsőt illetően tiniként jó egy bő évig. Aztán még egy osztályba jártunk négy évet, de elmúltak az érzéseim, mert a belső tulajdonságai egyre jobban elkezdtek zavarni.

Viszont még most is 10 évre rá néha álmodok vele. Pedig eszembe se van egyáltalán.

A tudatalattimban benne van, mert az első fiú volt aki tetszett és el van könyvelve, hogy nem lett belőle semmi, egyfajta tüske mélyen bennem, amolyan elvesztegetett lehetőség és mivel az ember sikerorientált, az elerhetet jobban bizgassa ezért tűnik fel olykor az álmaimban (amelyekben mindig beszélgettünk kettesben vagy a társaságban, pedig az életben is az játszódott le).

Nem kell az álmoknak nagy jelentőséget tulajdonítani és egyáltalán nem kéne álmokba ringatni magadat, hogy gondol rád...

2023. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!