Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az ember tűr, tűr és egy pár év utan megtelik a pohár és akkor mindennek vége, miért pont akkor?

Figyelt kérdés

Miért kell több idő ahhoz, hogy az ember lássa, hogy elég, kész, vége a tűréshatárának, de egészen addig túlnéz, elnéz többé kevésbé súlyos kilengéseket, bántásokat?

A kérdésem azokhoz szól, akik lassan reagálnak és lassan érik meg bennük a válasz egy rossz helyzetre, emberre, szituációra.

Számomra az az érdekes, ahogy eljött egy nap es eszembe jutott a pasim összes aljassága, amiket addig eltemettem magamban, mert annyi mas problemam volt, azt hiszem, hogy ez is belejátszott abba, hogy nem reagáltam időben a rossz cselekedeteire, nem volt energiám, erőm rá, de persze ma már soha nem hagynám, hogy ennyi “fekete pontja” összegyűljön valakinek, hanem dobbantanák rögtön. De sajnos ez a helyzet eltartott 3 évet.


ápr. 28. 08:03
 1/9 anonim válasza:
48%
en benne vagyok egy ilyen kapcsolatban. Reszemrol azert vagyok benne es meg turok mindig, mert nagyon szeretem a sok rossz ellenere, egy kulonleges helyet foglal el az eletemben, o az egyetlen akit tudok szeretni mint par. Nem tudom hogy csinalta, de teljesen megbabonazott. Pedig rengetrg problamank van es mar reg szakitanunk kellett volna
ápr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is így voltam, de egy nap betelt a pohar mikor azt hittem sose jön el a nap. De akkor mar hiaba kért volna bocsanatot (nem tette meg) a sok aljasságért, túl keső lett volna!

Az erzeseim teljesen elkoptak addigra es mar hiaba tett volna akármit, semmi nem hozta volna vissza ami volt!

Érdekes tud lenni az emberi pszichikum. Ő meg biztos azt hitte, hogy ez bármeddig el fog tartani mert hulye vagyok, elnézek mindent, mert ketsegbe vagyok esve. Ez sose volt így nem voltam sose ketsegbeesett, de történtek egyéb dolgok az életemben, a családomban, hogy nem volt időm feldolgozni amiket tett, hanem el voltam zsibbadva.

De egy nap minden vonzalmam elmúlt iránta. Es soha nem ter már vissza, ami jó.

Neked is biztos eljön a nap, amikor azt érzed, hogy kész, vége, csak nem tudni mikor

ápr. 28. 08:22
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát, nyílván valamilyen érdekből vagy hanyagságból, amit írtál. Elvileg már az első nonszensz megnyílvánulásuk után szakítani kellene velük. Sokakat az is visszatart, hogy vannak olyan emberek, akikkel vannak jó napok is, és úgy gondolják, hogy az ellensúlyozza a rosszat.
ápr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nálam semmi érdek nem volt, a vonzalmon kívül. Tehat jól telt vele, minden jó volt es akkor egy idő utan kezdett bunkó lenni, de akkor mar nehezen ment a szakítás, ha első héten csinalja, egyből szakítok es kivágom az életemből mint macskát szarni, de miutan mar vannak közös élmények es odacsíped a füled, sokkal nehezebb!!!

De, ma mar a tiszteletlenség első jelekor szakítanák.

Azt hiszem ez egy lecke vlt a szamomra, amire szükségem volt, nagyon sokat fejlődtem!

ápr. 28. 08:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek, hogy az első jelkor szakítani kell, mert utána úgyis csak rosszabb lesz. Én amúgy rájöttem, hogy a közös jó élmények se feltétlen valódiak, sok mindent csak én találtam ki, én életem bele magam, ő meg hagyta magát sodortatni.
ápr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, a legtöbb pozitív élmény igazából hazugságra épül, amiről nem tudunk es belemegyünk. Amit ha tudnánk, nem mennénk bele! Tehat néha nemcsak arról van szó, hogy valaki szimplán nőzős, hanem a helyzet sokkal komplikaltabb, pl patólogiás hazuggal állunk szembe, vagy olyannal aki szociopata is, szóval sokkal veszélyesebb, mint egy sima csalódás, megcsalás
ápr. 28. 08:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Első te nem szerelmes vagy, hanem ragaszkodsz egy bántalmazó emberhez, az ilyen kapcsolatoknak ez a dinamikája. A szerelem nem faj és nem pusztít, hanem felemel és boldogságot, nyugalmat ad.
ápr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is így voltam, mint az első. A jó hír hogy elmúlik neki ez a vonzalom, de a baj az, hogy nem mindegy hány évet öl bele.
ápr. 28. 08:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert fogy az idő,és elmúlunk. Előbb-utóbb véget kell vetni a posványnak, hogy ne egy hígfisban ücsörgés legyen az élet.
ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!