Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számít az életben, hogy hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít az életben, hogy hány nővel fekszik össze az ember vagy egyszerűen úgy kell felfogni, hogy arra az 1 nőre kell koncentrálni az igazira aki mindennél fontosabb egy férfi számára?

Figyelt kérdés
Nem trollkodás a kérdésem. Arra is keresem a választ,hogy fontos az,hogy 1 férfi és 1 nő párkapcsolatban élő ember hány emberrel szexelt vagy ha szerelmes az adott 2 ember akkor ez nem lényeg ? Bocs a hülye kérdésért ,de sajnos MÉG nem voltam szerelmes ,de vágyom rá 21/F . Eléggé össze vagyok zavarodva érzelmileg jelenleg ez ügyben,hogy melyik a legfontosabb egy férfi számára az,hogy hány nővel feküdtél le vagy megtalálod,megtaláltad illetve meg fogod találni ebben az életben azt az 1 igazi nőt akiért képes lennél meghalni is ? Fontos az életben,hogy hány csajjal ,nővel szexel egy férfi ? Nem vagyok szűz kisfiú megjegyzem ezt:) Csak eléggé össze vagyok zavarodva :(

2016. dec. 3. 22:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
De hogy merült fel benned ilyen buta kérdés?
2016. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Ha csak egyel próbáltad ki honnét tudnád hogy az a legjobb? Vagy egyáltalán milyen egy másik? Semmi összehasonlítási alapod nem lesz.

Olyan mint aki kap egy használt kocsit aztán soha másba nem ül bele ,csak hajtogatja hogy az a legjobb ami éppen neki van.Ha kipróbál többet is,drágábbat, olcsóbbat kisebbet nagyobbat akkor már lesz rálátása hogy neki mi a megfelelő.

2016. dec. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindíg, minden esetben fontos az, hogy ki hány emberrel szexelt. Én amikor tinédzser voltam, úgy gondoltam a szexre, mint a negyedik szentségre. Aztán ahogy "megvolt" az első, ugy kezdett csillapodni is ez az egész "szex a minden" gondolatkör a fdejemben. A sokadik után már úgy gondolom, hogy vannak ennél jóval fontosabb dolgok is az életben. Ami nem feltétlenül pozitív, hiszen "elvileg" a szex az kiemelten intim, és személyes dolog. ha valaki ennek apró jelentőséget tulajdonít, akkor nagyon könnyen megy bele ilyen oylan kefélésekbe. Mindebből azt a következtetést vontam le, hogy a hosszó távű kapcsolatok hátrányává válik az, ha a résztvevőknek előtte több emberrel dugtak. Egészen egyszerüen elértéktelenedik egy oylan intim kötőerő a kapcsolatban, ami az érzelmi kötödés mellett kiemelten fontos egy kapcsolatban.

Magyarul, sokkal nagyobb esélylel indulsz neki egy tartós kapcsolatnak, ha nem keféltél fűvel fával előtte.

Tehát számit, igen.

2016. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legfontosabb, hogy éld az életed, a magad elképzelései szerint (amíg persze, azzal nem ártasz másnak). Ha téged most így fiatalon pillanatnyilag az tesz boldoggá, hogy rövidebb, komolytalanabb kapcsolatokba bonyolódsz, élvezed az életet, bulizol, szórakozol, akkor tégy így (bizonyos fokú felelősséggel, óvszerhasználattal meg hasonlókkal). Ha az jelenlegi célod, hogy megtaláld az igazit, a nagy Ő-t, akkor keresd őt ennek megfelelő elhivatottsággal. De az semmiképpen sem fog boldoggá tenni, ha idegen emberek egy anonim fórumon megmondják neked a "tutit", mert minden ember élete más.


Egyébként nem számít semmit, az ég egy adta világon. Nő vagyok, baromira nem foglalkoztat (max mint kíváncsiság, de semmi következménnyel nem jár a tény), hogy az aktuális párom hány nővel volt együtt, amíg velem van és érezteti, hogy nem kell tartanom a "konkurenciától". Az, hogy megtalálod-e azt az egy nőt, akiért képes lennél feladni mindent, az ettől teljesen független, bárhol találkozhatsz azzal a lánnyal, és ha tényleg érdemes érte meghalni, akkor ő téged olyannak fog elfogadni és szeretni, amilyen vagy, az előéleteddel együtt, legyen az bármilyen is.

2016. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
A barátaim párkapcsolatban élnek . Megtalálták az igazit. Van olyan srác is aki már összeköltözött egy lánnyal közös albérlet dúl a szerelem meg minden. Csak az én agyacskámban fordult meg a kérdés,hogy vajon kicsit sem érdekli őket,hogy a párjuk hány emberrel feküdt le ? Tök hülyeség tényleg a kérdés .
2016. dec. 3. 22:38
 6/27 anonim ***** válasza:
Miért rágódnának a múlton?
2016. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Szerintem személyes dolog. Ha menőzni akarsz akkor persze, hogy fontos, de te kell jól érezd magad. Ha úgy érzed, hogy egy lánnyal le akarsz feküdni rendben van és érthető, de engem taszítana ha egy fiúról megtudnám, hogy sok szex kalandja volt.

18/L

2016. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

5. Mennyi idős vagy?

Illetve, nem létezik oylan hogy "igazi" Ez egy jó nagy feminin élethazugság.

2016. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én pont nem vagyok olyan,hogy menőzek,hogy hány nővel voltam nem vagyok ilyen viszont manapság nem nehéz nőt találni mert őket prostiknak hívják :) Hozzájuk gusztus kell amit én nem vennék igénybe. Szóval összejövök egy fullos dögös csajjal. Szerintem engem érdekelne,hogy hány pasival volt. Azért a csajok visszafogottabbak szerintem . Látásra érezhető kinek van tartása. Szóval egy nő büszkélkedhet menőnek tarthatja ezt a dolgot,hogy húúú XY pasival voltam ,de menő vagyok ? Szerintem a nők nem ilyenek ,de aki már a fb-n kiteszi a mellét na azokat szerintem ribiknek hívják.
2016. dec. 3. 22:47
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

"Azért a csajok visszafogottabbak szerintem . Látásra érezhető kinek van tartása."

Ennek a mondatnak konkrétan nulla igazságtartalma volt. Hány éves vagy?

2016. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!