Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért veszi vissza valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszi vissza valaki a like-ot?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan, mindent. Micsoda óvodás dolog ez egy 27 éves embertől?
ápr. 30. 07:00
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Inkàbb a nagy kérdés, h mennyi idejébe volt ez 🤌


Am nem lehet, h szimplàn bannolt? Szerintem akkor is eltűnnek a làjkok, nem?

ápr. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát nem kevésbe

Mondjuk három részletben csinálta amit szintén nem értek :D

2 hónapja nem beszélünk, előszőr az insta kép likeok tűntek el, rá valahogy pár hétre az összes storyról is visszavonta, most meg észrevettem, hogy a facebookon is eltűnt az összes.


Nyilván én sem vagyok százas, hogy foglalkozok ezzel és észreveszem ezeket de ez most mellékes.

Egyébként ő volt aki mondta, hogy fejezzük be amit elkezdtünk.


Nem hiszem, hogy bannolt mert én látom őt, plusz ha kiteszek egy storyt mindig megnézi.

ápr. 30. 07:26
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
Hàt figyelj...akkor bannold te.
ápr. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy azóta lett más párja, aki nem szereti, ha a srác lajkol mindenféle nőket, pl az exet.
ápr. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Van barátnője, eddig is volt. Én voltam a mellékszál.

A kitűzött instastory like-ot csak én látom más nem, úgyhogy biztos nem azért tette, hogy mit szól a barátnő.

ápr. 30. 08:47
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Biztos van valami indoka, ha ennyi idot es energiat raszant. Lehet ennyire kiabrandult beloled.
ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez sem játszik, nem adtam rá okot az égvilágon semmit.


#6

ápr. 30. 10:17
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Mi az az onzoseg, hogy nem adtal ra okot? Attol meg lehet velt, vagy valos serelme, ami miatt igy reagalt. Szamit, hogy valodi, vagy belekepzelt dolog a vegeredmeny szempontjabol? Nagyon onmagad korul forognak a gondolataid.
ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem undorodik. Nekem ezért volt, hogy visszavettem like-ot. Könnyen hányingert lehet kapni. Lehet a párjával jól vannak. Ennyi
ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!