Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy reagálnátok,ha az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok,ha az ex ennyire benne lenne a család életében?

Figyelt kérdés
A férjemmel több mint 2 éve vagyunk együtt most volt az esküvőnk és úton van a közös babánk is. Ő az exével minden kapcsolatot megszakított nem váltak el haragban,de egyáltalán nem beszélnek. Amikor összejöttünk olyan volt mintha a férjemre haragudtak volna a testvérei inkább az exét ápolgatták,mert szegény mennyire egyedül van,depressziós,pszichológushoz jár aztán ez elmúlt vagyis én azt hittem,de időről időre a gyerekek emlegetik és nekem ez nagyon kellemetlen. Nem értem miért nem zárják le vele a kapcsolatot,főleg,hogy állítólag nem is voltak olyan nagyon jó viszonyban. A férjem azt mondja,hogy a gyerekeket szereti és ezért jár még mindig össze a testvéreivel,de szerintem ez egyáltalán nem normális,sőt tiszteletlen dolognak tartom felém nézve,főleg ennyi év után.
máj. 12. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Mennyire telhetetlen vagy. Ott a férjed, a gyereked ott lesz, te meg azt is sajnálod hogy az exe aki depressziós, jóban legyen azokkal akik egy ideig az élete része voltak. Tipikus önző nő.
máj. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megértelek, de szerintem ez nem akkora probléma, hogy ügyet csinálj belőle.

Sajnos az én helyzetem sokkal rosszabb volt, a pasim életében volt jelen az ex, majdnem egy évig hazudott a kapcsolatuk jellegéről.

A nő a pasim szüleihez járkált, hogy mekkora jóban vannak, rólam meg semmit nem tudtak …

máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A férjed TESTVÉREI és a gyerekek azzal tartják a kapcsolatot, akivel akarják, szerencsére ebbe neked nincs beleszólásod.


Én is nagyon jóban vagyok a tesóm exével (legyen Zsófi), mert normális csaj, sok közös érdeklődési pontunk van, és nem ő tehet róla, hgoy szétmentek.

Azért, mert ők nem funkcionáltak, mint kapcsolat, attól Zsófi a barátnőm maradt, és ha a tesómnak lesz esetleg új nője, akkor is barátnőm marad, és nem fogom eldobni a barátságot, mert "az új nő".

máj. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy különös lesz, amit mondok, de nem körülötted forog a világ... ideje volna felnőni és nem problémát generálni ott, ahol nincs.


A nő összejár a régi ismerőseivel, de ennyi erővel senki nem menjen senkihez családon belül sem, mert LEHET xy-nal régen kavartak és úristen.

máj. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!