Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tovább ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább ilyenkor?

Figyelt kérdés
Barátnőm kettesben talalkozgat egy régebbi fiú barátjával és nekem nem mondta, üzenetből jöttem rá. Szerinte nem fontos elmondani, csak annyit mondott az elején a kapcsolatnak, hogy ő ilyen és sok fiu haverja van. Illetve bemutatva sem lettem a srácnak es tele lettem kérdésekkel sajnos féltékeny lettem. Rengeteget veszekedtünk ilyen dolgok végett és nem jutottunk előrébb, ő megszakitani nem akarja a kapcsolatot, de attól félek többet akar a srác.
máj. 13. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha többet is akar a srác, a barátnőd még mindig ki tudja mondani a NEM szót.

Te nem a sráctól tartasz, hanem a barátnődben nem bízol.

Nyilván féltékeny vagy, én is az lennék, de ha a nőd félre akar menni, akkor tőled függetlenül félre fog, ez van.

máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg jobb társaság a nődnek a pasi, mint amilyen Te magad vagy.

Le kell ülni a nőddel és átbeszélni a dolgot. Miért van vele, miért figyel rá, stb.

Innen két irány lehetséges:


1.(jobbik) Csak barátkoznak, haverkodnak, mert valamiben hasonlítanak egymásra. Hobbi, művészetek, sport, akármi de (most jön a lényeg): ő csak haver, barát és a férfitárs, a pár az csak Te vagy továbbra is az életében. Ekkor ok, neked áll a zászló, felesleges tovább izgatnod magad e-miatt. (De azért még ekkor sem árt résen lenni, mert tudod, hogy nőnek akkor higgy, ha..)


2.(rossz) Beleszeretett a nőd is a pasiba.

Nem tudsz mást tenni, mint hogy elengedet, mert már mást szeret, vége a kapcsolatotoknak.

Ha valóban szereted, akkor ténylegesen el is fogod tudni engedni, mert már valaki másban találja meg a "boldogságát".


A hisztibe, cirkuszolásba belemenés nem a férfias kiállás jele. A nyílt és őszinte átbeszélése a kialakult helyzetnek az egyedüli helyes út egy férfi szemszögéből.

máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!