Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy gyenge jellem vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyenge jellem vagyok, ha nem bírok ezek után szakítani?

Figyelt kérdés
Titkolózott, hazudott, lebukott, megbántott. Mikor kiderült, olyan zavart volt, hogy meg sem lehetett rendesen beszélni vele. Megbeszéltük végül (több átbeszélt nap után), hogy folytatjuk a kapcsolatunkat. Aztán ismét csalódást okozott. De még mindig nem volt erőm szakítani vele. Mindez pár hét leforgása alatt történt és nem tudok felocsúdni, hogy mindez hogy történt meg.
máj. 14. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Harmadjára is csalódni fogsz, mert látja, hogy bármit megtehet veled.
máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy lászik még nem fáj eléggé.
máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon fáj. Szinte naponta sírok, ha bármi eszembejut, amivel megnántott. Csak olyan jó volt minden, mielőtt mindez megtörtént. Boldogok voltunk, minden nehézség ellenére. És tudom, hogy a régi életünk már nem fog visszajönni, bármi történik.
máj. 14. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elején minden szép és jó, te pedig abban ringatod magadat!

Most ismerted meg a valódi arcát, ez ő, ez az igazi énje!

Ha valaki egyszer szemét veled, ha lehetősége lesz rá újra az lesz veled, nem fog változni.

máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb. Az vagy.
máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!