Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani kéne?

Figyelt kérdés

Többször megcsalt és követett el hűtlenséget, viszont én magam sem tudom miért, de megbocsájtottam neki hiába gyűlölöm a hűtlen embereket és fogadtam meg, hogy ha velem szemben valaki a legkisebb hűtlenséget követi is el én nem nézem el. Megbocsájtásomnak oka valószínű az, hogy már több mint egy éve együtt vagyunk és közel került a szívemhez és megszoktam a jelenlétét ennyi idő alatt. Engem nagyon zavar a régebben elkövetett hűtlenségei, de olyanokat mond, hogy ha szakítanék vele, akkor megölné magát mert csak én vagyok neki és én vagyok számára a legfontosabb. Illetve a viselkedése is megváltozott pár hónapja, tényleg látszik rajta, hogy megbánta amiket tett és fontos számára ez a kapcsolat és én, viszont engem annyira zavar még mindig a régen elkövetett hibái, hogy a szakításon gondolkozom. Azonban félek, hogy ezzel vajon a megfelelő döntést hozom meg vagy sem. Ti mit goldoltok erről, szerintetetek a szakítás a jó döntés vagy sem egy ilyen helyzetben? Habár szerintem az lenne a saját érdekemben a legjobb, ha szakítanék vele, mivel egy kész érzelmi roncs vagyok miatta és ez a kapcsolat nincs jó hatással rám, illetve minden nap veszekszünk és képtelen vagyok benne bízni annak ellenére is, hogy már hűségesen viselkedik. Viszont kíváncsi vagyok arra ti mit gondoltok.


17/L



márc. 24. 20:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
ja
márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
93%
Igen, szakíts vele. Dehogy lesz öngyilkos. Ez érzelmi zsarolás (bántalmazás). Kell ez neked? :)
márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első mondat feléig olvastam.

Ha azután még bárkinek kérdése van, keressen meg.

Szerintem itt mást nem érdemes írni.

márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nem elég hogy megcsalt, és mindennap veszekedtek, még öngyilkossággal is zsarol. Mert ez zsarolás, és teljesen elnézhetetlen. Ha elhagyod, nyugi, semmit nem fog tenni. Lehettél volna akkor ennyire fontos neki mikor megcsalt. Egy bohóc ez a csávó. 😂

Szakíts vele kérlek. Bármilyen nehéz is, és akármilyen szomorú leszel egy kis időre, nagyon megéri egy ilyen elmebajost kizárni az életedből. 19L

márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

"Többször megcsalt"


Mindenképpen és örökre.

márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen és nem is csak a megcsalások miatt (bár az is elég lenne), hanem mert mint írtad, érzelmi roncs vagy miatta, rossz hatással van rád, napi szinten veszekedtek és nem bízol benne. Ez egy rossz kapcsolat és hiba lenne vele maradni, mert már egy éve együtt vagytok és megszoktad. Nem lesz öngyilkos, ha szakítasz vele, az csak érzelmi manipuláció a részéről. Az se hasson meg, ha elkezd ígérgetni, hogy megváltozik, minden milyen jó lesz és mennyire szeret. Készülj fel rá lelkileg, mert lehet mindent be fog dobni, de ez csak duma, ebből az életben nem lesz egy egészséges, normális kapcsolat, szóval ne húzd tovább és szakíts a saját érdekedben.
márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen.
márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Maradjatok csak együtt megerdemlitek egymast
márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne szakitsatok ha ennyire nem tudod elengedni viszont mesevilágban se élj hogy hűséges lesz veled bármikor is ha eddig nem volt az. Legyetek nyitott kapcsolatban és te is feküdj le barkivel.
márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el de szerintem hajrá fid...!
márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!