Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy ilyen szakítás után van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen szakítás után van még "visszaút"?

Figyelt kérdés

Sziasztok, érdekelne, hogy szerintetek innen van-e még visszaút.

A történet: Barátnőmmel Május óta vagyunk együtt, és nagyon boldogok voltunk, nagyon szeretjük egymást. Ott volt nekem mindig, számíthattam rá,és ő is rám. Az elmúlt 2-3 hónap viszont kissé zavaros volt, mert elég sűrűn veszekedtünk minden butaságon, amit általában én generáltam a féltékenységemmel. Ezek nem voltak hosszan tartó viták, max 2 nap,mert utána találkoztunk és minden happy lett. Viszont tegnap előtt, megint egy ilyen vitában voltunk, ahol én kicsit kiakadtam, hogy kirakott instára egy olyan képet, amit én nem szerettem volna,hogy más is lásson,mert azt nekem csinálta. (Tudom, gyerekes.) És ekkor valami kattant, és azt mondta, hogy szerinte jobb lesz ha vége van. Nem tiltott le sehonnan, meg semmi, elmondta, hogy mi a probléma, de én úgy nagyjából elvesztettem az eszem,mert egyedül vagyok teljesen, és most tényleg magamara maradtam, és elmentem hozzá, 1.5 órára lakik, egy nagy csokor virággal,de azt mondta hogy menjek el. Nem is jött ki, csak üzenetben írta. Úgyhogy haza is mentem. Hazafelé viszont üzengettünk azért egymásnak, és elősször még csak azt mondta, hogy nem szeretné ezt már eröltetni, utána, hogy csak egy kis szünetre van szüksége, tegnap már azt mondta, hogy nem biztos, hogy érdemes megpróbálni helyre hozni, pedig megbeszéltük a problémákat, és mondtam neki, hogy én változtatok, amit persze nem akar elhinni. Aztán este megint egy kis huza vona, azt mondta hogy egyeltalán nem szeretné már folytatni, de utána azt írja,hogy "vagy nem tudom". Végül abban maradtunk, hogy beszélgetünk, de most nem vagyunk együtt, és hátha lesz valami. Ő teljesen negatívan áll hozzá, azt mondja ,hogy úgysem fog lenni semmi. Én viszont szeretném, mert nekem tényleg ő kell. Ő nem az a lány akit könnyen pótolni lehet.

Igazából tengap is meg ma is beszéltünk, meg játszottunk is, szóval rosszban nem vagyunk,nem is tiltottuk le vagy töröltük le egymást sehonnan.


Ne haragudjatok,hogy hosszú lett. Szóval mit gondoltok? Van még innen esélyem visszakapni?



márc. 10. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor a legjobb opció az, ha egy kis ideig távolságot tartasz.

A No-Contact valós dolog, nagyon sokszor segít a dolgokon. Azzal, hogy írogatsz neki és kvázi nem hagyod békén csak jobban szítod magad ellen, max nem mondja.

Nagyon szar és nagyon nehezen telik ilyenkor az idő, de ha tényleg úgy érzed, hogy pótolhatatlan, ez a legjobb esélyed. Elmentél hozzá, elmondtad mit érzel, őszintén beszéltél a változtatásról (gondolom?) ha ő még mindig bizonytalan és/vagy nem nyitott, a legjobb, ha egy ideig nem kommunikáltok egyáltalán és majd ha készen áll/ akar valamit még tőled úgy is írni fog. Kell, hogy hiányozz neki és tiszta fejjel átgondoljon mindent, ne csak a rossz vagy a jó dolgokat lássa maga előtt. Ha pedig folyamatosan kommunikáltok és zargatod, nem fog hiányolni. Nem kell kitörölni vagy letiltani, csak a beszélgetést stb beszűntetni.

Ha te is annyit jelentesz neki, mint ő neked, akkor visszajön. Ha nem, akkor nem érdemes búslakodni.

Esély mindig van az újrakezdésre, de csakis akkor ha mindkét fél ezt akarja.

Szurkolok!

márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
83%
Hogy ha vele eddig nem ment a szekér, miből gondolod, hogy most menni fog? Annyi fiú van, mint égen a csillag.
márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!