Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van egy olyan rossz megérzésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy olyan rossz megérzésem, hogy a párom szakítani akar velem vagy lerázni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy valaki vagy valakik negatív befolyással vannak rá, akiket ő a barátainak nevez, esetleg családtagok (nem tudom). Szeretném, ha ők is elfogadnák, hogy lett egy komoly kapcsolata. A családdal már találkoztam úgy tűnik befogadóak. Szeretnék a barátokkal találkozni személyesen is, hogy jobb benyomást keltsek bennük. Mert az gond sokan csak ránézére ítélkezek... A másik gondolat, ami eszembe jutott, hogy van valakije. Most hétvégén pedig úgy felbosszsntott egy dologgal, hogy ma leestem a fotel széléről háttal a gardróbban és a fejemet teljes erőből a fa gerendába vertem. Néha nagyon el tud keseríteni, folytatnám még, mert bízom benne hogy a barátok el fogadnak majd. De ha nem így lesz akkor sajnos be kell látnom, hogy nem való ez az én idegrendszeremnek. Egy darabig meg nyugalmat szeretnék.

2020. jan. 27. 03:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Na mos megnyilvanul vegul is valamiben, hogy ot befolyasoljak, vagy csak abbol indultal ki, hogy felbosszantott, te meg masnap szerencsetlen modon beverted a fejed?

Nincsenek olyan megjegyzesei, amelyek mondjuk olyan hirtelen jonnek pl: egyik pillanatban szeret, masnap tavolsagtarto vagy esetleg tobbet talalkozik a barataival, olyan modon emlegeti az o velemenyuket, hogy egy ismerosevel beszelt es veletlenul annak az ismerosnek is olyan kapcsolati provlemai vannak mint nektek, de ok szakitanak stb

Ha ilyen elofordul, akkor megertem az aggodalmad. Ha csak az altalad felhozott peldanak a szintjevel egyenloek, akkor a te gepezetedben van a bibi.

2020. jan. 27. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
?
2020. jan. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbálj beszélni vele, hátha úgy jobb.
2020. jan. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Előtte egy nappal este törtent, hogy elmesélte, de akkor (mikor hazaértem) tudatosult bennem h ez veszelyes amit csinál es orűltség.

Olyan füstölőt használ, amely illuminált állapotot okozhat és ezzel kérkedett a hétvégi közös üdülésünkönk. Nem fahéj illatú füstölőre gondolok... Ezek kívül fehérje porokat szed rendszeresen. Borzasztoan le van fogyva. Szerintem a tegnapi "leesésem" a fáradtság miatt is volt mert hosszú utat tettünk meg. Plusz elég rosszul alszok mostanság...

2020. jan. 27. 08:23
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok itt pánikolni, de a véradásból származó tűszúrás nyoma is látszik egy ideje. Remélem hogy tényleg csak ennyiről van szó. Az a baj hiába kérdezek rá, úgyis tagad majd.
2020. jan. 27. 08:27
 6/10 A kérdező kommentje:
1-es dehohyisnem, a barátait még szerintem nálam is többre tartja. És szerintem ezek nem igaz barátok ha pl arra veszik ra h fekete abszintot igyon... Észre vehetné már. 34 éves férfinak már be szokott nőni a feje lâgya.
2020. jan. 27. 08:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Hu, tehat egy 34 eves felnott ferfirol beszelunk? Vagy mondjam azt, hogy eretlen kisfiu? Az ivaszatnal ha nen akarna, akkor nem inna. Ahogy a megcsalashoz is ket ember kell. En ugy elhagynam a helyedben, mint annak a rendje.
2020. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Holnap szakítunk. Nálam betelt a pohár. 😕
2020. jan. 27. 17:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezekből nekem az jött le hogy iszik, drogozik és a barátai előbbre való neki mint te és eléggé befolyásolható a barátai által.


Felnőtt férfi akinek még nem nőtt be a feje lágya! Nagyra nőtt gyerek!


Dobd ki! Az ilyen nem ér 1 forintot sem!

2020. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most beszelgettunk, de holnap is megy egesz ejszaka haverokkal, ennyi erovel foghatna magat es leutazhatna hozzam is... Nem szakitottunk, de tisztaztunk jopar dolgot, amit muszaj volt. A fustolot kimagyarazta. Az baj sajnos, hogy hetkoznap ne tudom leellenorizni hol van es mit csinal. Annyit kertem, hogy lany barataival kettesben ne logjon, mert felreerto, kb. mint egy randi szituacio. Zavar, hogy az elejen lany baratokat emlegetett, akikkel messengeren is beszelget, lattam is sajat szememmel. Egyetlen erotikus tartalom volt benne, pont aze a lanye, akit "szimpla havernak" akart beallitani. Mondtam neki baratok nem kuldenek egymasnak erotikus fotosorozatot. Es ez a legjobb lelki tarsa? Allitolag szinte mindennap beszelnek. De hat a csaj azota megszult, el is hizott. Szerintem nincs benne semmi plusz. Hat gratulalok, hogy sikerult egy ilyen szuper baratot szerezni vagy en mar nem tudom hogy mit jelent szamara a lany, mert a lelkem erzi, hogy szereti ot es amikor kerdore vontam, hogy ot vagy engem szeret-e jobban nem erkezett valasz. Nem tudom mi fogta meg benne, azt mondja az hogy 13 eve baratja. Nekem van 19 eves baratsagom is, megsem ragaszkodom lelkileg ennyire hozza, mivel a tavolsag is akadaly. Meg idovel uj baratokat hoz az elet is, bar szerintem naluk inkabb szerelemrol lehetett szo, gyanitom. Szeretnem ha tovabb lepne, mert addig amig nem lesz kepes komoly kapcsolatra szerintem.
2020. jan. 28. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!