Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem szeretem már?21/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem már?21/F

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy nem szeretem már a barátnőmet, mégsem érzem azt hogy ott tartana a dolog hogy szakítani kellene..

Ugyanúgy érzem ha hiányzik, ha nem beszélünk pár óráig, ugyanúgy töltünk el napokat amikor úgy érzem hogy minden a régi, minden jó, igazából az utóbbi pár hónapban rengeteget veszekedtünk, és úgy érzem hogy nyugodtabb lenne az élet, ha újra egyedül lennék..

Egyszerűen azt érzem magamban hogy rettentően fáj ez az egész hogy idáig jutott, nagyon nagy tűzzel indult ez az egész, végig terveztük hogy majd összeköltözünk, én nem gondoltam pár hónap múlva hogy ez lesz..

Most leszünk együtt 1 éve

Nektek mikor jött el az a pont amikor kimondtátok?21/F


máj. 22. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sose szeretted helló! Fellángolás volt és most lejárt az ideje.
máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"az utóbbi pár hónapban rengeteget veszekedtünk"

Min?

"végig terveztük hogy majd összeköltözünk"

Mikor? Ha nem halad előre a dolog, megáll, és idővel megszűnik.

máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát igazából minden abból ered hogy nem tudok benne megbízni..

Csak arra nem tudok rájönni, hogy nekem vannak bizalmi problémáim, vagy tényleg jogosan vannak olyan megérzéseim néha hogy félrelép..

Ha meg belegondolok hogy szakítok vele, meg nagyon fájdalmas

21/F

máj. 22. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs bizalom akkor jobb szakítani. Természetesen fáj, de jobban fog fájni ha tényleg kiderül a lehetséges megcsalás, vagy ő dob ki téged.
máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!