Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretem, de már idegesít is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de már idegesít is, szakitsak vele vagy próbáljam meg ezt magamba elrendezni?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, érzem (legalábbis kimutatja) hogy szeret, de volt pár olyan dolga a múltba, és a kapcsolatunkban is ami miatt egyszerűen már néha jobb lenne nélküle. De ha arra gondolok hogy szakitunk, elönt a bűntudat rögtön,és nem akarom megbántani.


Az első pár hónapba, volt pár bunkó dolga, ami lehet csak figyelmetlenség volt , és mióta figyel rá már ritkábban fordul elő, de hiába próbálkozik az érzéseim már nem ugyanolyanok iránta.


Tudom ezt így senki nem tudja megmondani de szerintetek, szeretetem még vagy csak félek az egyedüléttöl vagy esetleg sajnálom és azért ijeszt meg a szakítás gondolata.?



márc. 29. 04:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Most se tudok aludni mert ezen rágom magam, sose éreztem még ilyen bizonytalanságot.Nemtudom mi lenne a helyes döntés, kérlek adjatok tanácsot 🙁
márc. 29. 04:11
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel általánosságokat írtál le, semmi konkrétumot, nem lehet tanácsot adni.
márc. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem már nem szereted. Csak félsz a szakítástól.
márc. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

"Az első pár hónapba, volt pár bunkó dolga, ami lehet csak figyelmetlenség volt , és mióta figyel rá már ritkábban fordul elő, de hiába próbálkozik az érzéseim már nem ugyanolyanok iránta."

Szóval épp akkor voltak erősek az érzéseid iránta, mikor bunkózott veled, és kiszeretsz belőle mióta igyekszik változni. Érdekes.

márc. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem ő a te embered
márc. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy ezaz egész nem érdekel már téged. Halálosan unod már lassan.

Mintha egy haver lenne, akiből elég lenne heti 1x.

márc. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Még igazából nem is ismeritek egymást. Ha nem tetszik, amit látsz/kapsz, nem érdemes folytatni.
márc. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én régebben mindenkit "meguntam" max. fél év után. Ez semmi másról nem szólt, mint a saját kötődési zavaromról. Egyébként a 4. nyilván nem ilyen megközelítésben, de mégis picit beletrafált, mert sokszor épp a problémák tartják fenn a kapcsolatban az érdeklődést és ha nincs konfliktus, akkor unalmassá válik. Nyilván ez nem egy szerencsés működésmód.

Viszont ennyiből lényleg nem lehet megmondani, hogy nálatok mi a helyzet, nem illetek össze, vagy neked vannak kötődési problémáid.

márc. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én eddig senkit nem untam meg fél év után, egyszerűen mikor megismerkedtünk nem ezt az oldalát mutatta, a viselkedésével meg szerintem el lökött magától. Most teper oké...de már nemtudok benne bizni, nem úgy nézek rá
márc. 29. 09:40
 10/15 A kérdező kommentje:
#4 nem nem akkor voltak, de akkor tartott a rozsaszin köd, elfogult voltam, a környezetem pedig szólt hogy pár dolog nem okes amit csinál de nem hallgattam rájuk, a fiut vedtem
márc. 29. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!