Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap a semmiből, hazaérve a munkából arra mentem fel a lakásba, hogy a lépcsőházba voltak kirakva a cuccaim. Mint megtudtam, a mostmár exem minden ok nélkül elhatározta, hogy nekem itt a vége, mennem kell. Nem szeretnék belemenni a részletekbe, hiszen otthon volt és erőszakkal elvette tőlem a kulcsot. Rángatott és belém is rúgott. Előtte nem volt semmi baj, sosem emelt rám kezet és nem is vitáztunk. Három hónapig éltünk együtt. Hatalmas traumát okozott nekem ezzel, egyszerűen remegek bárki hozzám akar érni, nem bírok enni, éjszaka rémálmom volt. Egyszerűen összetörtem ezernyi darbra. Volt egy kiskutyánk aki csak 10 hetes és még őt is magánál tartja, nem engedte, hogy elhozzam. Mindent elvett tőlem, az eljegyzési gyűrűmtől kezdve mindent. Csak a ruháim és az üres pénztárcám maradt. Nagy volt a játék szenvedélye, lehet, hogy ettől gurult el az agya? Azóta se jelenkezett. Egy bocsánatot nem nyögött ki miután belém rúgott és legrándult a vállam a ráncigálásától. Ti hogyan tudnátok tovább lépni egy ilyen traumán?

máj. 23. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Úgy hogy aki ilyet tesz velem egy plusz szót sem érdemel
máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
Kiderült, hogy hónapok óta mással kfélsz, mi?
máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy csalódtál benne, nyilván fáj, de hidd el, örülj, hogy még idejében, házasság előtt megszabadultál tőle!!! Ne várj tőle semmit, se azt, hogy visszajön, se bocsánatkérést! Ha mégis megtenné, nehogy visszamenj, csak érdekember, nem szeret. Ha sír-ígérget-esküdözik, stb. ne törődj vele. Szakíts meg minden kontaktot vele, ha nem ezt teszed, pokol lesz az életed!
máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 gergelice16 ***** válasza:
88%
Érdekelne az ő verziója is, mindenestre a te verziód alapján ezt szerintem már lehetne jelenteni a rendőrségen.
máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Engem marhára nem érdekelne a másik fél verziója. Az sem lenne ok arra, hogy megrángassak és belerúgjak egy nőbe ha rommá csal.


Mit lehet tenni? Hálát adni az égnek, hogy kiderült kivel is éltél eddig együtt és örülni, hogy nem történt ez meg többször.

Fáj ha valaminek vége van, de egy szar embert hamar el lehet engedni.

máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

"minden ok nélkül"

Talán mégis volt valami oka.

Persze az ilyen viselkedés/megoldás semmiképp nem elfogadható.

máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Noren1989 ***** válasza:
49%

1, bejelentve be vagy-e arra a címre?


2, rendőrt hívnék, mert ez így konkrétan magàntulajdon megsértése, aka lopàs, rablàs.

máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha kirándult a vállad, akkor orvosi papírokkal fel kellene jelentened bántalmazásért!


Amúgy meg arra tudok gondolni, hogy azt hiszi megcsalod.


Egyébként meg arra gondolj, hogyha ilyet tesz valaki, akkor mégis miért szeretnél vele összeházasodni? Örülj, hogy kiderült.

máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%

Van egy erős gyanúm, hogy amennyiben nemeket felcseréljük, mindjárt érdekessé válna a másik fél verziója is...


Ettől függetlenül ha igaz a sztori, gázul viselkedett, percig se bánd hogy vége lett.

máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteném a rendőrségen, sérülésekről pedig orvosi látlelet aztán fizethet!
máj. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!