Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után egy nőnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után egy nőnél milyen lépések következnek?

Figyelt kérdés
Ha valaki le írná nagyon hálás lennék. (Úgy gondolom mint a gyász 5 lépését...)

2012. ápr. 13. 20:15
 1/4 TrollBozsi ***** válasza:
23%
bal jobb bal jobb bal jobb...
2012. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát,egy darabig biztos nem kezd új kapcsolatba,talán az egész világot gyűlöli egy ideig,majd szépen lassan túl teszi magát rajta,akik ezekben a nehéz időkben mellette állnak,és próbálják megnevettetni azokat később nagyon fogja tisztelni,ezért.
2012. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elfogadásnak is van 5 szakasza ..

Én először kb sokkot kaptam, nem tudtam elhinni, hogy képes volt ezt megtenni. Aztán kb megakartam halni, úgy éreztem semminek semmi értelme, és nélküle egy nagy 0 vagyok. Aztán jött az alkudozás, ígértem mindent, próbáltam mindenen változtatni (természetesen sikertelenül). Most azt hiszem abban a szakaszban vagyok, hogy nagyon dühös vagyok rá, mostanában kezdem érezni, hogy gyűlölöm, amiért ilyen szemét módon elbánt velem. Igyekszem megmutatni neki, hogy nélküle is boldogulok, próbálok örülni az életnek, de félek, hogy a nagyon jóból hirtelen nagyon rosszba csap át a hangulatom, és csak méginkább magamalatt leszek.

Nekem a pszichológus azt mondta, a haragig a szakasz az olyan 1-1,5 hónap. Bár én úgy vettem észre másoknál is, hogy nem lehet így általánosan azt mondani, hogy ez ez a szakasz, az meg az, mert vegyesen jönnek az érzelmek. Az első hétben is volt olyan, hogy utáltam, dühös voltam, meg akartam bosszulni, meg olyan is, hogy az ágyamban bőgtem végig egy napot ..

A többi lépésről még nem tudok nyilatkozni, addig is:

[link]

[link]

2012. ápr. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ és kitartást neked :)
2012. ápr. 14. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!