Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem megcsalás, de hűtlenség. Nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megcsalás, de hűtlenség. Nem?

Figyelt kérdés

Megbocsátható szerintetek, ha a volt barátom 2 nappal a szakítás után egy csajjal összebújva aludt el?(Csak alvás volt, ebbe ne menjünk bele.) Utána pedig találkoztak és smseztek?

Valamint amikor 3 hét múlva mégis hozzám akart visszajönni, az egészet letagadta, a szemembe, többször is.

Igazából azóta is próbálkozik, néha bocsánatot kér, de minden beszélgetéskor összeveszünk ezen. Szerinte én nem gondolkozom normálisan erről. És már rég meg kellett volna bocsátanom, hiszen ez semmi.


2012. ápr. 10. 22:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%
Nem hűtlenség mivel ahogy azt te is írtad NEM voltatok együtt akkor amikor az említett dolog történt.
2012. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem nem megcsalás, nem is hütlenség.

Nem értem a Nöket, mert ha szex van és gumit húzok, akkor sem megcsalás, hiszen effektíve nem ér hozzá a farkam, mert közte van a gumi!

2012. ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
46%

"találkoztak és smseztek" - hát ha már találkoztak akkor szimplább lett volna szimplán beszélgetni és nem smsezni. Ezek szerint megviselte a srácot a szakitás XDDDDD.

Na mind1....komolyra forditva a szót, sztem mond meg neki, hogy csak akkor mész vissza hozzá, ha mindent őszintén bevall. És ha tovább azt hajtogatja, hogy nem volt semmi, akkor otthagyod. Lényeg az őszinteség!

2012. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Szakítottatok, nem megcsalás és nem hütlenség. Nem voltatok együtt már.
2012. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Megbocsátható? A hazugsággal?
2012. ápr. 10. 22:23
 6/35 anonim ***** válasza:
Ami a szakítás után történik, akár egy hét múlva, akár másnap, nem tartozik rád. Az sem változtat a helyzeten, hogy ezután meggondolja magát és mégis téged akar. Az, hogy hazudik, nem valami biztató, de a többit nem veheted személyes sértésnek.
2012. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

A szakítást követő első perctől kezdve azt csinálhat, amit akar. Nem lesz hűtlenség. Pont azért, mert szakítottatok. Szerintem korrekt volt a gyerek, hogy előbb szakított és utána csinálta, nem fordítva...

21L

2012. ápr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
az utóbbinak üzenem, hogy ez hülyeség, egyébként meg nem voltatok együtt, akkor miért lenne ezzel bármi gond?
2012. ápr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
hopplá a 8. hozzászóló vagyok és a 2. válaszoónak írtam hogy ez hülyeség
2012. ápr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Az vele a gond, hogy 2,5 évet 2 nap múlva le is zár. Hogy lehet valaki ilyesmire képes?

Vagy csak én vagyok ilyen, hogy nem tudnék egy pasi karjaiban feküdni - még azóta sem?

2012. ápr. 10. 22:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!