Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretnem tudni, hogy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnem tudni, hogy ti szakitottatok, ugyhogy megutaltatok egymast?

Figyelt kérdés

vagyis a vegleges kapcsolat lezarasa utan meg volt sok bartatkozas amig lezarta az ugyet ugyhogy se hivni se levelezni tobbet nem akar mert megharagudott?

en kivancsi lennek, hogy valaki jart meg igy es a msik fel valaha valtoztatott a velemenyen?



2012. ápr. 30. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát valami hasonló volt velünk. eg ylezüllött füves lett a volt barátomból, szal van miért utálnom, azóta nem is beszéltünk, pedig elég hosszú kapcsolat volt
2012. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
esetek többségében nem tartom az exeimmel a kapcsolatot, de a legutóbbival csak barátként is jól megvagyunk és viszonylag sokat is beszélünk.
2012. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A szakítás egyfajta gyászfolyamat, aminek teljesen természetes fázisa az utálkozás, harag. Idôvel csillapodnak a kedélyek, ne aggódj!
2012. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges szakítás után barátkozni... akkor sokkal nehezebb lezárni a kapcsolatot, meg amúgy is.. volt barátommal beszélgettem néha a szakítás után, de csak szarabb lett tőle, azóta már szinte nem is beszélünk, ő ír rám néha és ennyi
2012. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen mi is rengeteget beszelgettunk eddig amig nemkerult egy pletyka a csaldjarol a fullembe es nem akartam megmondnai, hogy kitol hallottam
2012. ápr. 30. 15:18
 6/11 anonim ***** válasza:
mi 3 éve szakítottunk, és úgy beszéltük meg h barátok maradunk, de végülis nem így történt. azóta nem beszéltünk. amíg egy helyen dolgoztunk, addig köszöntünk egymásnak, amióta nem, azóta ha találkozunk az utcán sem köszönünk egymásnak.
2012. ápr. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
miert, mi tortent veletek utolso?
2012. ápr. 30. 17:06
 8/11 anonim ***** válasza:
ő szakított, mert már nem szeretett. én viszont nagyon szerettem. és mástól tudom h megsértődött, amiért a szakítás után 2 hónappal új kapcsolatom volt. ami azért nem nevezhető kapcsolatnak, inkább csak szexuálisnak. és ezen ő besértődött, h én milyen hamar talpra álltam. azóta nem köszönünk egymásnak. és még csak tinik sem vagyunk, 24 évesek voltunk ekkor.
2012. ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Erdekes a te eseted is nagyon mi is voltunk igy egy idoben, ha erteni lehetne a ferfiakat jo lenne. Amugy milyen tipusu szemelyisege volt? Es mi van vele most?
2012. ápr. 30. 17:22
 10/11 anonim ***** válasza:
teljesen tökéletes kapcsolatunk volt amúgy, mindennél jobban szerettük egymást, és mikor szakított, akkor is azt mondta h soha senkit nem fog úgy szeretni mint engem. de most ezt meg kell lépnie, mert már nem érzi azt amit régen. és mind2n sírtunk a szakítás alatt. akkor beszéltük meg h barátok maradunk, ami persze nem sikerült. utána láttuk egymást a munkában, és akkor tudta meg h lett egy másik kapcsolatom. aztán azóta felmondott a munkahelyen, és elment inkább fősulira. és teljesen megváltozott. közös ismerőseinktől tudom h milyen más lett. nagy partiarc lett, diszkókba jár (pedig azelőtt visszahúzódó volt). múltkor csak úgy elmentünk egymás mellett az utcán. olyan fura ilyenkor visszagondolni h régen mennyire nagy volt a szerelem, most meg csak elsétálunk egymás mellett, mint az idegenek. néha még gondolok rá, mert tényleg szép időket töltöttünk együtt. azóta neki egy kapcsolata volt (az is 2 hónapig tartott). nekem viszont van egy 2 éves komoly kapcsolatom, és boldog vagyok. mégis fáj visszagondolni, hogy elcsesztünk mindent.
2012. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!