Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andi 22 kérdése:

Szerintetek normális ha szakitás után sokat gondoltok a volt párotokra? Még akkor is ha ti szakitottatok?

Figyelt kérdés
Több évig voltunk együtt.ő is és én is hibáztunk dolgokban,nem illettünk össze ezt be kellett látni.szerettem volna ha határozottabb "társaságibb"ember lett volna.mindig újra és újra kezdtük de nem lett jobb,teljesen elmúltak bennem az érzések. 3 hónapja nem vagyunk együtt, azóta már mindkettőnknek van más párja, de nem tudom kiverni a fejemből.a szakitás óta nagyon megváltozott,olyan lett amilyennek én akartam látni több éven át. végre kinyilt magabiztos lett.gondolom a lány adott neki önbizalmat. rossz érzés mindig újra és újra összefutni vele,főleg hogy azóta úgy beszél velem mint egy kutyával. ez lenne a tiltott gyümölcs helyzet?
2012. ápr. 19. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes...
2012. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te sem voltál számára az igazi, ezért tud most más mellett kibontakozni. Te nem tudtad belőle kihozni a jót, fogadd el ezt és foglalkozz a saját kapcsolatoddal.
2012. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úristen, ezt a kérdést én írtam? :) Na jó nem, de ezt a részt én is írhattam volna: "nem illettünk össze ezt be kellett látni.szerettem volna ha határozottabb "társaságibb"ember lett volna.mindig újra és újra kezdtük de nem lett jobb,teljesen elmúltak bennem az érzések. 3 hónapja nem vagyunk együtt, azóta már mindkettőnknek van más párja, de nem tudom kiverni a fejemből.a szakitás óta nagyon megváltozott,olyan lett amilyennek én akartam látni több éven át."


Azzal a különbséggel, hogy nálunk nekem nincs új párom, de én is tök olyan irányba változom, amilyenbe ő akart volna terelni de nem ment. Nem tudom mi számít normálisnak és mi nem, de szerintem ez eléggé jellemző.

Egyébként szerintem ez annak tudható be, hogy egy kapcsolat elején az emberek többsége olyannak akarja mutatni magát, amilyennek látni akarják. Eleinte az én exem is eljárt velem ide-oda, meg nyitottabb volt meg minden, ahogy teltek az évek egyre romlott. Nyilván most az új csajnak akar imponálni, de hidd el mellette is ugyanúgy bepunnyad majd és valószínűleg az új lányt is ugyanúgy zavarni fogja ez, hiszen ő se olyannak ismerte meg.

2012. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!