Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal 2 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal 2 év után. Ő nagyon rosszul viseli öngyilkossággal fenyeget, és azóta minden életkedve elment, nagyon bűntudatom van. Mit tegyek hogy neki könnyebb legyen? én 19 ő 22.

Figyelt kérdés
Azóta találkozgatunk, de csak a lelkét ápolom. Olyankor vidám ha vele vagyok, ha nem vagyok vele, szinte folyamatosan sír. Amúgy nagyon közvetlenek vagyunk egymással mindent meg tudtunk beszélni, szinte mindig nevettünk. A szakítás oka egyébként annyi volt hogy nem bírtam elviselni a viselkedését, nem egyeztek a céljaink, gátolt sok mindenben, értelmetlenné vállt a kapcsolat. Újabb esélyt egyáltalán nem akarok adni neki, én már lezártam, pedig könyörög. Eddig mindent helyette intéztem el, nyugtattam úgy csináltam szinte mintha az ő érdeme lenne csak hogy boldog legyen, és most nem bír megállni a saját lábán.

2012. máj. 1. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
adjál neki 2 pofont.
2012. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanebben a cipőben jártam annyi különbséggel, hogy én 12 évig tűrtem a volt párom viselkedését. Amit most csinálsz, az a lehető legrosszabb, nem szabad velük ilyenkor foglalkozni, mert ha csak kicsit is kedves vagy, reménykedni kezd. Ne hagyd magad zsarolni, hogy öngyilkos lesz és semmi egyébbel sem. Hidd el, túl fogja élni. Ne vedd fel neki a telefont és ne is találkozz vele, mert soha nem szabadulsz meg tőle és ráadásul az új kapcsolatodat is tönkretehetni. Akivel nem lehet békésen elválni, azt el kell felejteni!
2012. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Szakítottatok, ennyi. Ne találkozz vele. Így olyan, mintha még mindig vele lennél. Neki is túl kell lépnie rajtad, de úgy nem fog menni, ha ott vagy vele. Időre van szüksége, semmi másra.

24/F

2012. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Ápolgattad kicsit,de ennyi elég is,szedje össze magát most már és legyen férfi.Ha találkozol vele állandóan,reménykedni fog legbelül,és még inkább elnyújtod az elszakadást.Érzelmileg zsarol téged,menjen a francba.
2012. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Szakíts meg vele minden kapcsolatot. Ne hagyd, hogy téged használjon síró párnának. Én két hete rúgtam ki a páromat, pedig már ki volt tűzbe az esküvő napja. Ő sírt és öngyilkossággal fenyegetőzött. Azóta nem találkoztam vele, de ismerősöktől tudom, hogy nem tette meg. Igaz, hogy azóta én vagyok a hálátlan dög, de nem érdekel a véleménye. Én viszont végre szabadnak érzem magam!
2012. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem szólj a szüleinek, hogy öngyilkossági gondolatai vannak,ennél többet nem tehetsz!
2012. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Ne hagyd magad manipulálni. Szólj a családjának, és vakard le.
2012. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Így nem fog túllépni rajta, ha folyton találkoztok. El kell téged felejtenie és belezúgni másba, de ehhez nem szabadna, hogy lásson téged. Úgyhogy legközelebbi – és egyben utolsó – találkozásnál mondd ezt el neki, hogy az idő mindent begyógyít, sírja ki magát, aztán meg kell tanulni másban örömet találni, és ezért egy jó ideig nem fog látni téged. Továbbá azt is, hogy ez a hülye öngyilkolós zsarolás egy nagyon primitív és fölösleges dolog, te így döntöttél és kész, ha sajnálatból visszafogadnád, akkor vajon mennyire lenne elégedett? Ezt kéne átgondolnia.
2012. máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2012. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Szia ő most azt hiszi hogy így majd lassacskán visszafog kapni téged és azért zsarol hogy te felfigyelj rá és megsajnáld mert annyira szeret hogy muszáj hogy a közeledben legyen,de ha meglát mással hogy jól érzed magad hidd el lefog kopni és talpra áll, az én voltbarátom a szomszédban lakott és minden nap átjött beszélgetni vitatkozni szóba álltam vele beszélgettünk és ő reményeket táplált magába, mindaddig míg meg nem látta az új pasimat velem. Utána el is költöztem még a környékről is azóta nekem is neki is külön gyermekünk családunk van.
2012. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!