Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szakítottam. Megviseli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakítottam. Megviseli a másik felet is?

Figyelt kérdés
két év nem zökkenőmentes kapcsolat után szakítottam a barátommal mert úgy éreztem nem foglalkozott velem eleget. megviseli a férfit is még ha nem is volt nagy szerelem köztünk? nem mondott semmit mikor elmondtam neki az okokat én kicsit sírtam, majd elment
2012. ápr. 17. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretett téged, ha kötődött hozzád, akkor igen, teljesen mindegy, hogy ez látszik-e rajta vagy sem. Vannak emberek, akik belül tudnak nagyon szenvedni, és ebből a mély szenvedésből a felszínen alig látszik valami.
2012. ápr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem tudom szeretett-e. nem tudta kimutatni, utóbbi időben meg nem foglalkozott velem úgy ahogy igényeltem volna
2012. ápr. 17. 09:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretett akkor meg fogja viselni. Az hogy nem mutatta ki az nem jelenti azt hogy nem fáj neki. Hidd el van olyan fickó aki erősnek mutatja magát és ahol senki sem látja kiadja magából az érzelmeit.
2012. ápr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem jó neked vele akkor nem mindegy hogy mit érez?
2012. ápr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van ilyen nő is, nem csak férfi. :)


Kérdező: elhiszem, hogy nagyon fáj a szakítás, és nagyon szeretnéd, hogy neki is fájjon; vagy arról álmodozol, hogy térden csúszva másszon vissza hozzád, zokogva és bocsánatért esedezve. vagy ilyen érzés, ez normális ilyenkor, a gyász első szakasza. Később jobb lesz, kitartás!

2012. ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem mert nekem fáj még hogy így alakult
2012. ápr. 17. 09:58
 7/11 anonim ***** válasza:

sz*rni bele:D

1 év múlva már a nevére sem emlékszel

2012. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

5-össel értek egyet.

Még csak gondolni sem szabad rá hogy a másik mit érez mert egy idő után kiváncsi leszel rá és ha nem látod rajta ezt akkor csak még rosszabbúl érzed magad.

Persze könnyebb ezt leírni mint megvalósítani de probáld meg.

2012. ápr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az a baj hogy majdhogynem minden nap látni fogom mert egy környéken élünk így még nehezebb
2012. ápr. 17. 10:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így lesz,nyugi!: [link]
2012. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!