Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet, hogy itt rontottam el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy itt rontottam el? Máskor nem így kéne?

Figyelt kérdés

Két hónapig voltam együtt a barátommal, viszont nem voltam hajlandó átmenni hozzá, és nem volt se tapi, semmi, csak csók.

Utólag belegondolva ezt nem így kellett volna -szerintem-. Másnak mi a véleménye?

17/L



2012. máj. 19. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem hogy jól tetted ha nem tudott rád várni még az az ö baja, egyértelmüen fontosabb volt neki a testiség mint az hogy megvárja mig te ugy érzed készen állsz az egészre.
2012. máj. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 MolotovPunk ***** válasza:
32%

Hát azért így leírva elég gáz lehetett.

Szenvedett lehet emiatt szegény.

2012. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De akkor mit kellett volna tennem? Hagyjam magam, és legyek könnyűvérű?
2012. máj. 19. 23:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azzal még nincs gond, hogy 2 hónapig nem adtad oda magad a párodnak. Ez még rövid idő, egy igazán szerelmes srác ennyit még kibír, ha komolyan gondolja. Főleg úgy, hogy még csak 17 éves vagy. Ha emiatt elhagyott, akkor kár érte búsulnod.
2012. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem búsulok érte, mivel nem voltam még szerelmes :)

És nem a szexről van szó, hanem csak arról, hogy átmegyek, otthon vagyok vele, vagy hogy ő átjön.

2012. máj. 19. 23:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne ne legyél könnyüvérü jól tetted hogy nem adtad magad könynen innen is kiderült hogy mennyire is szeretett igazán ha eddig tudott várni majd lesz más aki sokkal jobban szeret és megért
2012. máj. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

jaja fiatal vagy! jol válogasd meg kivel fekszel majd le!! minél kevesebb annál job..mert utolag nagyon rossz megbánni

tapasztalatbol mondom..

25l

2012. máj. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Írtad, hogy csak arról van szó, hogy átmész stb. Ha tényleg csak ez lenne, oké, lehet te rontottad el. Viszont, mernék fogadni, hogy nem csak ennyi volt az agyacskájában. Jól tetted, hogy nem mentél át. Először átmentél volna, aztán "naa, kérlek, gyere még egyszer" ... aztán még egyszer. És már rögtön az jött volna, hogy ismerjük egymást eléggé stb, mehet a menet.
2012. máj. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezért nem akartam. És a végén már nagyon erőszakos volt, folyamatosan ezt hajtogatta, és már nagyon irritált. Ezért is dobtam ki.
2012. máj. 20. 10:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél szerintem. Tudott volna még várni azzal is, hogy csak egyszerűen átmenj... Hiszen az, ha úgy nézzük, bemutatás is lett volna szülőknek.
2012. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!