Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet, hogy itt rontottam el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy itt rontottam el? Máskor nem így kéne?

Figyelt kérdés

Két hónapig voltam együtt a barátommal, viszont nem voltam hajlandó átmenni hozzá, és nem volt se tapi, semmi, csak csók.

Utólag belegondolva ezt nem így kellett volna -szerintem-. Másnak mi a véleménye?

17/L



2012. máj. 19. 23:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
hát a szüleit már előtte is ismertem, csak mégis, nekem még túl intim lett volna, hogy az ágyában feküdjünk ketten... de egyébként vágytam arra az érzésre, csak valamiért félsz erősebb volt.
2012. máj. 21. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!