Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megőrülök. Nagyon rossz így,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök. Nagyon rossz így, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyvonalakban leírom a problémám. Külföldön lakom 2 éve, itt kezdtem el az igazi életet a suli után.24 éves vagyok, van egy 37 éves barátom.A fura az egészbe hogy érzem hogy szeretem, isteni vele a szex, de ő nem az a típus aki kimutatja az érzelmeit, amit hiányolok nagyon belőle mert szükségem lenne a szeretetre, nagyon szeretethiányos vagyok....Most kezdeményeztem a dolgot hogy inkább szakítsunk, de együtt élünk, így nem tudom meddig bírom, hiányzik és megőrülök hogy egy házban lakom vele. Gondolkoztat a hazaköltözés is, de egyszerűen ha arra gondolok hogy haza kell mennem elkezdek sírni...pedig vágyok haza, csak nem látom hogy milyen lenne az életem otthon. Itt több emberrel élek együtt, nem unatkozok, talán félek az egyedülléttől is....mit tegyek?



2012. máj. 30. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
booom headshot
2012. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Próbáld megbeszélni vele a dolgokat,h mit hiányolsz,és,h lenne jó neked.

Ha valóban szeret, kimutatja majd az érzéseit,h ne veszítsen el, de ha továbbra is így áll hozzá, akkor szakíts vele.

Azért ne maradj valakivel, mert félsz az egyedülléttől.

Régen rossz az a kapcsolat,h ha egy funkciót tölt be a párod az életedben.

2012. máj. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz ügy. Én a helyedben megpróbálnám elfelejteni minél gyorsabban a srácot. Keress mást. És haza ne merj költözni, itt nagyon rossz anyagi körülmények között élnél, szerintem maradj. Vagy csak látogass haza egy kis időre.
2012. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


megoldás a problémádra!

2012. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát, látszik az értelem, remélem te is így fogsz egyszer megdögleni, kötél által mert kb annyit ér az életed, észben az élen jársz, gratulálok hozzá hogy ilyen jó emberré váltál!Nulla vagy!
2012. máj. 30. 19:47
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

19:47


mert te ugye több vagy a nullánál, 24 évesen 37 éves apapótlékkal...


elkényeztetett kis csitri

2012. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21:53! Minek mondasz neki ilyeneket? Nem tudsz semmit az életéről, csak amit leírt. Az pedig nem sok. Komolyan ha ilyen hülye lennék, mint te, meg sem szólalnék.
2012. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

22:08


akkor miért szólalsz meg?

2012. máj. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell beszólni a másiknak, lehet neked is van olyan problémád amit ha elmondanál hülyének néznélek...Ettől még nem kell az embert lealázni, de látom neked ebből fakad a boldogságod! akkor örülj ennek, köcsög!
2012. máj. 31. 21:37
 10/12 anonim ***** válasza:
köcsög 2-nk közül nem én vagyok. Nem nekem van apakomplexusom, és engem a szüleim megtanítottak felelősségteljes döntést hozni egyedül. Mint a kérdésből is látszik belőled ez a képesség hiányzik!
2012. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!