Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Veszélyes" munkakörnyezet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Veszélyes" munkakörnyezet, rossz párkapcsolat. Én meg már megőrülök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal rossz a kapcsolat, nincs szex és már mi sem tudjuk hogy mit is érzünk igazán. De valami összetart! Másfél év nem hosszú idő, egy éve együtt élünk, igen túl hamar költöztünk, de már külön nem tudom elképzelni és azt mondja ő sem. Megszokás lenne? De én legbelül szeretem, ragaszkodok hozzá és nem bírnám elengedni. De nincs szex sem egy hónapja én 20 ő 26, dolgozunk mind a ketten, az ő számát nők kérik el és egy kupleráj mellett dolgozik szóval ki van téve az igazán könnyű vérű nők társaságának is... vendéglátásban dolgozik szóval ki-be járkálnak napról napra a jobbnál jobb nők, nem tudom mit tegyek hogy mit higgyek, azt mondja a számát se adta meg, a közeledéseket elutasítja és hogy nem csinált semmi rosszat, de én nem hiszek sajnos :( próbálok de nem megy :( meg öl az ideg amikor tudom hogy elmegy egyedül, főleg ha dolgozik és meséli hogy "francia óra" van mellettük, na hát ki tudja hogy nem e ugrik be körülnézni... 26 éves fiatal férfi, ilyenkor minden nap kéne csinálja a legjobb esetben mással, és ilyenkor hibáztatom magam hogy leragasztom magam mellé mint párt és nem mehet... bocs hülye lett a leírás mert ideges vagyok, tanácstalan és elegem van :( engedjem el? had éljen? nélkülem össze tudná szedni magát... vagy harcoljak? de hogyan? lehet nem lehet erre tanácsot adni, de ha valaki járt már így kérem írja le hogy mit tett. köszönöm előre is
2009. okt. 6. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jól látod a helyzetet, ez már csak megszokás.
2009. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
beszélgess vele... a kommunikáció sok mindent megold, de vigyázz, ne vádaskodj, ne vágj a fejéhez dolgokat, mondd el hogy te mit szeretnél, és kérdezd, meg hogy ő hogy képzeli el a továbbiakban a kapcsolatotokat. Nyíltan kérdezz rá mit érez irántad, és te is szedd össze a gondolataidat és mondd el neki. Remélem dűlőre juttok ;)
2009. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizalmatlan vagy az irányában (nem a "munkakörnyezet veszélyes"), és bizalom nélkül nincs jól működő kapcsolat, függetlenül attól, hogy a bizalmatlanságod megalapozott-e vagy sem. Ráadásul nincs köztetek szex, ez kicsit korainak tűnik 1,5 év után, 20/26 éves korban. A kapcsolatotok lényegében halott, nem tudom, miért, nyilván megvan ennek a története. Ami most összetart, az jó esetben a megszokás és az a tény, hogy összeköltöztetek, rosszabb esetben valami egyéb szükséglet, ami még csak nem is tudatosul benned.
2009. okt. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazam volt! ő d*gta a kolleganőjét és még ki tudja mennyi k*rvát a szomszédból, én meg márciusba kib*sztam és a főnökömmel kezdtem kavarni, akivel azóta is lassan egy év után 100x jobban érzem magam mint vele
2011. febr. 11. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!