Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudok meggyőzni egy...

Hogyan tudok meggyőzni egy csajt? Megörülök. Bevált a jóslatom, és ha belegondolok milyen bajai lehetnek pár év múlva, nem is tudom mihez hasonlitani, de *nagyon rossz* érzés. HELP!

Figyelt kérdés
Egy csaj, 8.osztály vagyunk, szép csaj, meg jóba vagyunk, de nem akarom elveszteni ezért nem nyomulok...vagyis nem úgy mint egy "egyszer használatos" lányra. És szeptember elején mondta hogy néha szokott cigizni, mondtam csomó dolgot, ne szokjon rá, nemfog. Ma: megtépett minket cigiért...de ha mondom neki, csak kiakad és letilt. Pedig kedvesen mondom minden. Help! nem akarom hogy rábasszon pár áv múlva :( Kiméljetek az "Ő dolga tipúsú" válaszokkal
2011. okt. 31. 00:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

amig ö nem jön rá magátol hogy ez szar te nem tudod leszoktatni.tudod mint a szülö és tini kapcsolat. ne csináld gyerekem,megbánod, mittomén(most nem pont acigi, lehet ez bármi, rossz társaság) ugyse hallgatsz rá mert te ugyis jobban tudod. ez ugyanaz. ne mondogasd neki, feleslges. ebböl csak azt érzi hogy cseszegeted és ideges lesz.én hanyagolnám is a csajt mert ha cigimentes bnöt akarsz arra nem egy cigiimádo a legjobb.

exembe is gyülöltem ezt küzdöttem hogy szokjon le. de nem akart. végül szét is mentünk és kb most kezdi felfogni hogy tényleg nem kéne. majd ha önszántábol le akar szokni arra van esély. amig más rugdossa addig esélytelen. másért nem olyan erös leszokni mint saját magadért.ha másért teszi és le is teszi, elég hamar vissza is veszik. tapasztalat...

2011. okt. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát jó :S

Egyébként nem barátnőnek kéne, mert akkor lepattintana, inkább megtartom mint barátot.

Éppen ezért segítenék is, csak ha nem akkor nem.

Mindenesetre köszi, kicsit hanyagolom nála a témát.

2011. okt. 31. 14:10
 3/16 A kérdező kommentje:
Amúgy akkor kezdett durva lenni, mikor a cigi sok mindennél fontosabb lett. Így a haverjainál is. :(
2011. okt. 31. 14:11
 4/16 anonim ***** válasza:
általában ha van egy függö ember,., legyen az drogos, alkesz, azoknál is fontosabb a szer mint az emberi kapcsolatok. ilyenkor magadat teszed tönkre ha logsz rajta és probálod megmenteni. fiatalok vagytok még, elöbb utobb ö is rájön hogy mit szeretne...most ez a divat. a legjobb ha nagyon durva lesz és veled is bunkozik hogy vonuj háttérbe és ne törödj vele. elöbb utobb ha elveszti minden barátját rájön hogy ö a hibás. de amig van aki nyalja a seggét addig tuti beképzelt marad.szar dolog barátot igy látni de tényleg az ö dolga ha nem hagyja hogy segitsenek neki.nekem az egészségem ment rá abba hogy meg akartam menteni egy függö embert. és csak külsö emberektöl tudtam meg hogy nagyon megváltoztam én észre se vettem.ne tedd magad tönkre olyanért aki meg sem érdemli.
2011. okt. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszönöm, azt hiszem átlátom. bűntudatot már tegnap keltetünk benne, noha nem az volt a cél. de utána azt a pár szálat amiért megtépett, eldobta. talán nagyban is menne, de az már az idő dolga lesz akkor, thy :)

Ja és zöld kéz megy.

2011. okt. 31. 18:32
 6/16 anonim ***** válasza:
ember a halálért vagy így ráakadva. az ilyen típusú embereknek nem lesz soha normális csaja. az ő dolga, de ha nem napi rendszerességgel szívja doboz számra akkor még nem olyan vészes. Nem kell mindig bele ugatni a másik dolgába, az övé ugyani az egészsége. Téged meg nem igazán roncsol vele, mert nem előtted cigizik. Nem fog rábaszni, kb. majdnem minden gyerek szív néha néha egy szál cigit, és oké hogy nagyon sokan rászoknak, de nem tuti hogy ő is köztük lesz. Ráadásul a kérdésed egyenlő a nullával, látszik hogy csak hülyít téged a csaj, irritálod őt, biztos lehúz vagy valami. Ezzel csak elrettented magadtól, hogy már most apáskodsz felette. de még gondolkozok és írok.
2011. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ráadásul a cigi nem lesz fontosabb a haverjaidnál:D ez nem hernyó vénásan ember:D Áh, nagyon fiatalka és vicces vagy még...
2011. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyébként mért is tépett meg? Elvetted a cigiét? Mert én ezért speciel ugyanezt tettem volna a helyében. Én vettem, nem is volt olcsó, mégis ki a halál vagy te hogy elvedd a cigimet?
2011. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nem elvettem, csupán nem adtam, de ő úgygondolta hogy nem haragszunk meg érte..

Amúgy elözöek: A csajjal igencsak jóba vagyok, és asszem már tudom mit kell tennem :)

2011. nov. 4. 00:54
 10/16 anonim ***** válasza:
Miaz hogy nem adtál szóval akkor te is dohányzol??? akkor meg végképp nem értem hogy van pofád beleugatni...
2011. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!