Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Várnom kéne vagy szakítanom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várnom kéne vagy szakítanom? Fél éve ismerjük egymást,3 hónapja együtt vagyunk de úgy érzem ő nem szerelmes belém.

Figyelt kérdés

Nehéz eset a fiú. Azt mondja nehezen lesz szerelmes. Ő figyelt fel rám és kezdeményezett, de sok időbe telt és számomra sok fájdalomba,hogy kimondja 3 hónap után egyáltalán,hogy együtt vagyunk.Mikor együtt vagyunk nagyon jól érezzük magunkat, egy hullámhosszon vagyunk, sokat beszélgetünk, hülyülünk, hasonló az ízlésünk,humorunk minden működhetne. Én sokkal odaadóbb vagyok, bújósabb, érzékenyebb és ha megszeretek valakit akkor azt teljes szívemből szeretem és sajnos nem állítok fel "éles határokat" nem hagyom magam kihasználni de sok mindenben meggyőzhetővé válok, engedek.

ugyanakkor ő pedig keményebb, sokkal kevésbé érzékeny vagy lelkiismeretes, magabiztos és határozott minden ami én nem. volt már ő is nagyon szerelmes másba de csúnyán kibabrált vele a lány. egészségtelen kapcsolat volt,tele hűtlenséggel és úgy vettem észre,hogy sok mindent hozott a régi kapcsolatából, félek,hogy engem is meg fog csalni. Számomra nagyon nehéz,mert kedves velem,a barátnőjeként kezel, keresi a társaságom, felhív, elhív amikor a barátaival van de ugyanakkor nem beszél érzelmekről, nem érzem magam szeretve mellette, nem érzem,hogy odalenne értem, nem is mondja, sokszor ridegen viselkedik. nem bújik, ölelkezik csak ritkán , mert azt mondja,hogy nem olyan fajta viszont nekem ez nagyon hiányzik. ugyanakkor néha magától mégis csinálja , néha meg egyáltalán nem. nagyon hangulatember. és sajnos én is, és érzékeny is vagyok, nem bírom ezt a fajta húzd meg ereszd meg játékot.

megtudtam,hogy találkozóra hívta egy volt barátnőjét akivel barátok azóta, 3 hónapig jártak. a lánynak is van barátja. nem tudom mire vélni, rosszul esik.

Nyilván nem állíthatom választás elé, mert a szerelem nem így működik hogy vagy szerelmes leszel belém vagy szakítunk, de nem is hagyhatom,hogy bántson.

Nehéz lenne elképzelnem,hogy csak talonba tart,mert nem olyan fajtának ismerem aki vesződik a "felesleges" dolgokkal, de nem is érzem olyannak,mint aki megőrül értem, pedig már 3 hónapja járunk.

Érdemes várnom vagy akármennyire is fáj tovább kell lépnem???

21/L



2012. jún. 9. 17:05
 1/2 ASOT ***** válasza:

egy kapcsolat 2 emberen múlik, ha az egyiknek nem jó akkor nincs kapcsolat!


Neked ez így nem jó, nem szenvedélyes nem szeretetbeli! Neki meg ez elég. De neked ez sosem lesz elég.


És azt is el tudom képzelni, hogy az exét jobban szerette, de irántad nem érez olyan bensőséges érzelmeket. "Nem olyan fajta"--------> jó duma, de hülye az a nő aki beveszi :)


ÉN azt mondom, hogy mellette sosem leszel boldog! Szakíts..szakíts hogy később boldog lehess mással.

2012. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi az őszinte választ!!!

de miért ne lehetne olyan pasi aki nem szeret vagy nehezen bújik, "mert úgy nem tud,kényelmes aludni"? ez tényleg csak kamuszöveg? és miért esne nehezére az ilyen, megcsókolni megtud de megölelni nem?!

2012. jún. 12. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!