Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Beszéljek vele? (kifejtem lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele? (kifejtem lent)

Figyelt kérdés
Barátom nemrég szakított velem, de üzenetben írta meg, és beszélni nem hajlandó róla. Én viszont hallani szeretném tőle, úgy érzem, ezt nem elegendő ennyivel elintézni. Próbáljak meg beszélni vele?

2012. jún. 11. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
ne
2012. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nincs aminek, ha ennyire seg.fej, és megmondod,h akarsz beszélni vele még azt hiszi,h koslatsz utána hagyd a francba
2012. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha nem próbálsz. Ekkora szánalmas gyökérre öt percet is kár lenne pazarolni az életedből :D 24/L
2012. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!