Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Beszéljek vele? (kifejtem lent)

Barátom nemrég szakított velem, de üzenetben írta meg, és beszélni nem hajlandó róla. Én viszont hallani szeretném tőle, úgy érzem, ezt nem elegendő ennyivel elintézni. Próbáljak meg beszélni vele?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, párkapcsolat

2012. jún. 11. 15:53  Privát üzenet  

A válaszok
ne

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2012. jún. 11. 15:56 Privát üzenet
nincs aminek, ha ennyire seg.fej, és megmondod,h akarsz beszélni vele még azt hiszi,h koslatsz utána hagyd a francba

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2012. jún. 11. 16:07 Privát üzenet
Jobban jársz ha nem próbálsz. Ekkora szánalmas gyökérre öt percet is kár lenne pazarolni az életedből :D 24/L

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2012. jún. 11. 17:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan és miről beszéljek egy lánnyal? Ugyanis kicsit szerény vagyok.
Nem tudom miről beszéljek vele:SSS Nincs valakinek valami ötlete? Az összes ötletemet előttem már><" Még nem vagyunk együtt, de van rá esély. Azt hiszem. De mivel nem tudok...
Miröl beszéljek a barátnőmmel? (lent)
Van egy csajszi aki nagyon tetszik és nem tudom miről beszéljek vele. Tudnátok segíteni?
Szerintetek lehet facebook-on normálisan beszélgetni vagy inkább hagyjam és majd személyesen? És miről beszéljek vele facebookon? Lányok, mi a véleményetek?
Hogyan felejtsem el? kerüljem, ne beszéljek vele? ő csak barátként tekint rám.

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!