Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Írjak neki, vagy várjam meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki, vagy várjam meg, míg esetleg ő ír nekem?

Figyelt kérdés
Barátom éppen a nyár előtt szakított velem (csak 2 hónapot voltunk együtt). Legközelebb csak szeptemberben találkozok vele valószínűleg - osztálytársak vagyunk -, de én nem szeretném, ha a kapcsolat közöttünk teljesen megszakadna. Ha lehetséges, és ő sincs ellenére, jó volna, ha ismét barátok tudnánk lenni. Ezért gondolkozom azon, hogy írjak-e neki, de tétovázok, mert félek, hogy ezzel csak még inkább eltaszítanám magamtól. Mit tegyek? Várjak addig, míg ő ír? És ha nem teszi? :/

2012. jún. 19. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj neki, méghozzá azt, hogy tudom, hogy szakítottunk, de remélem, hogy még barátok lehetünk, légy szíves írj te is, ha így gondolod.
2012. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne irj! Mert azzal azt suggalod h nem tudsz nelkule elni. varj h keressen ő
2012. jún. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A te esetedben az első hozzászólóval értek egyet. Jobb ha írsz neki, mert utána suliba elég kellemetlen lehet majd a szitu..
2012. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ő szakított veled, akkor nem hinném, hogy keresni fog, mert nem akarja, hogy reményt keltsen benned, hogy még mindig érdekled őt. Szerintem te kellene írjál neki, de mindenképpen úgy fogalmazd meg, hogy ő is lássa, hogy már tényleg csak barátként kezeled, és ne gondoljon arra, hogy vissza akarod őt szerezni.
2012. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!