Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lépjek, vagy esetleg várjam hogy ő lép? Már nagyon hiányzik. (részletesebben lent! )

Figyelt kérdés

3évig voltam együtt a barátommal, sajnos az utóbbi időben rengeteget vitatkoztunk mindenfélén. 3hete nagyon összevesztünk, én is bekavartam neki a baráti társaságában ahogy ő is nekem. Elég ronda dolgokat vágtuk egymás fejéhez. Azt írta le az utolsó smsében, hogy töröljem a számát és felejtsem el örökre. Barátnőim szerint csak hirtelen felindulásból mondta.

Szerintetek mi tévő legyek? Mászkáljak olyan helyeken ahol szinte biztos hogy összefutok vele? Vagy hagyjam és hátha hiányzom neki és megkeres? Nemsokára itt a szülinapunk, mindkettőnknek egy hétre esik. Felköszöntsem? Övé aug 14, enyém aug 17. Ti mit tennétek? Még mindig nagyon szeretem és nagyon megbántam de nem akarok gerinctelenül loholni utána. Elveszíteni pláne nem akarom..


2010. jún. 15. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fuss vele össze "véletlenül", és meglátod hogyan reagál. Ha tényleg csak hirtelen felindulásból mondta, hogy felejtsd el végleg, akkor úgyis közeledni próbál majd feléd. De akárhogy is alakul, mindenképpen köszöntsd fel a szülinapján. 3 év az mégiscsak 3 év.
2010. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én a helyedben egy ilyen hosszabb kapcsolat után felkeresném, hogy beszéljétek meg. akár szakítás lesz a vége, akár nem, az ilyesmit meg kell beszélni! különbön így milyen már? főleg annyi év után.... abban nincsen semmi rossz, ha felhívod vagy írsz neki egy sms-t, hogy találkozzatok egy kicsit, hogy legalább beszéljétek meg. szerintem ez így normális!
2010. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is keresd meg.Főleg hogy azt írtad hogy mindketten megbántottátok a másikat.Lehet hogy tényleg csak hirtelen felindulásból írta,de a fiúk nehezebben látják be ha hibáznak ezért kell nekünk lányoknak lépni általában először.Az más helyzet lenne ha csak ő bántott volna meg,akkor nem mondanám hogy keresd,de igy szerintem nyugodtan.Nincs vesztenivalód max szeméjesen is szakítotok,de úgy gondolom hogy ilyen hosszú idő után illene megbeszélnetek.Sok sikert.
2010. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyszer próbáltam, vagyis írtam neki sms-t a veszekedés után 1 héttel, hogy beszéljük meg, de nem kaptam rá választ.
2010. jún. 15. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenek a srácok én sok kitartást meg türelmet kívánok neked. Ne kapkodj el semmit és ne legyél rámenős, ha össze is futottok ne menj oda hozzá, lehet nem fog közeledni de attól ne add fel, legyen mindig erőd ha tényleg ennyit jelent neked ez a srác. De azért gondold át hogy nem-e megszokás húz hozzá mert ha igen, később még nehezebb lenne elengedned
2010. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!