Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ebbol meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebbol meg lehet vmi? Komoly valaszokat szeretnek!

Figyelt kérdés
A baratnommel tok jol elvoltunk, de egyszer csak vmiert minimalisra csokkentette a kommunikaciot... Es ebbol elegem lett es persze hianyzott a smarolas, taperolas stb. Emiatt durvakat kezdtem neki irogatni, es emiatt szakitott velem. Mar joban vagyunk mar ha a szakitasunk utan 1 honappal lehet ezt mondani, de felek attol h nem tudok majd ujra osszejonni vele. (14/F)

2012. jún. 20. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk vazzehh? ismerjük a csajodat? beszéld meg vele
2012. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lányoknak nem szoktunk csúnyákat mondani, akkor sem, ha haragszunk rájuk. Lehetsz durcis, meg sértődött, de sértegetni a másikat nem ér.


Kérj tőle bocsánatot, amiért csúnya dolgokat írtál neki. Tudod, hogy hibáztál, de egyszerűen nem értetted, hogy miért nem akar veled beszélni, és valami rosszra gondoltál. Ezért mérges lettél, de megígéred, hogy ez többet nem fordul elő.

2012. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezt kb 3x megcsinaltam, es viszonylag joban vunk, de hat kicsit elrontottam. es a kerdeshez hozzatennem, h miutan szakitott velem, raszalltam, es a szuleim allitottak le... s ezutan szeretnek vele osszejonni. kibekultem vele persze, meg joban vunk,csak jo lenne, ha ujra jarnank...
2012. jún. 20. 22:12
 4/4 anonim válasza:
Én is 14 vagyok (és lány), és szerintem nagyon megbántottad! Próbálkozhatsz nála, de lehet, hogy ő már "mást szemelt ki". Egyenlőre szerintem annak örülj, hogy jóban vagytok! És még azt is írtad hogy 3x bocsánatot kértél tőle. És ilyenkor mit válaszolt? Lehet, hogy akkor többet tudnék segíteni! Ha gondolod írhatod privátba is.......
2012. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!