Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit javasoltok szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok szakítás esetére? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Több mint 2 év után tegnap véget ért életem első kapcsolata, szakítottunk a barátommal. Most teljesen elveszettnek érzem magam és nem tudom, mi tegyek.. :( Csak azt érzem, hogy űr van bennem, csalódott vagyok és kilátástalannak tűnik minden. :(

Mit csináljak, hogy jobban érezzem magam? Mit tanácsolnátok?


Nagyon szépen kérek mindenkit, hogy ne rúgjatok még azzal is belém, hogy leszóltok, tanácsokra van szükségem és nem a "hülye b.zi" szövegre.. az ilyen típusú megjegyzések nélkül is elég sz.rul érzem magam. ;(


Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!

22F (meleg)



2012. jún. 23. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
na de a viccet félretéve, azt tedd amit mi, heterok is tennénk...egyáltalán ne keresd vele a kapcsolatot, nenézegesd a képeiteket, legyél sokat a barátaiddal (nem feltétlen bulizásra gondolok itt, de persze az se árt) olyan fél év és rendben leszel, nyugi...de addig is hétről hétre javulni fog a helyzet :)
2012. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
kitartás...legyél sokat barátokkal,haverokkal,akikkel jól érzed magad...menj ki a szabadba,foglald le magad! az idő mindent megold...
2012. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Glam Maarco ***** válasza:
100%

Mindenképp foglald el magad valamivel ;)

És tudom, hogy nehéz... De törölj vele kapcsolatos minden dolgot a magánéletedben és a gépeden is, hogy felejtődjenek a vele kapcsolatos dolgok.

A nyár folyamán meg próbálj sok jó élményt szerezni, hogy inkább ezekre emlékezz a későbbiekben :)

2012. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Akármit csinálsz akkor is szar lesz egy darabig:// Ez sajnos ilyen...de majd egy kis idő múlva jobb lesz:))De azért próbálj ne mindíg gondolni rá.

Megkérdezhetem miért szakítottatok?És h beszéltétek meg, fogtok még ezentúl is találkozni?

2012. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2012. jún. 28. 00:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta?
2012. júl. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A volt párommal továbbra is barátok maradunk, de mindkettőnknek egyértelművé vált (azóta még inkább), hogy nem illünk össze. Hamarosan szét is fogunk költözni.


Egyik barátom viszont nagyon sokat segített, végig mellettem volt a nehezebb napokban (sőt azóta is), úgyhogy határozottan jobban vagyok. :)

2012. júl. 2. 23:26
 8/11 anonim válasza:
A lényeg pasizz be ha már kevésbé fáj és újra happy lessz minden ;D addig is kitartás :)
2012. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, akkor haladsz, így tovább. : D
2012. nov. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi szépen! :P


A fejlemények július óta, amikor utoljára írtam: a fentebb említett barátom (aki mellettem állt a szakítás után) immár több mint 2 hónapja a párom, akivel olyan boldognak érzem magam, mint soha előtte. :)


(ha úgy vesszük sikerült bepasizni, bár egyáltalán nem volt tervben, hogy ilyen hamar megtalálom azt, akivel ennyire egymáshoz passzolunk)

2012. nov. 4. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!