Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után addig ütni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után addig ütni a vasat amíg meleg? Vagy hagyni leülepedni a dolgokat és csak jó pár nap után keresni a csajt?

Figyelt kérdés
A kérdést adott, ti mit gondoltok érdemes pár nap gondolkodási időt adni a csajnak vagy szakítás után 1-2 nappal érdemes letámadni, hogy kezdjük újra?
2011. febr. 26. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha Ő szakított, te NE keresd megint..

Ha közös megegyezés (ami elég ritka..) akkor majd szép lassan elválik, hogy mi lesz..

Ha te szakítottál, és érzed rajta hogy rosszul esik neki stb.. akkor meg lehet próbálni szerintem..


2 Dolog biztos:

- Nem szabad erőszakosnak lenned, egyáltalán..

- Ha már úgymond szünetet "kell" tartani, hogy most akkor mi is van, az szerintem már rég rossz..

2011. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát ő mondta ki, hogy szakítsunk mert már 1-2 hete nem olyan mint régen amúgy semmi probléma nem volt köztünk.

Szerinted abban lehet bízni, hogy majd a csaj keres? Vagy mondjuk ha 1 hétig nem keres akkor látogassam meg bejelentés nélkül?

2011. febr. 26. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ő szakított, akkor hagyjad. 19f
2011. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálni sem érdemes beszélni vele? Vagy csak magamat égetném?
2011. febr. 26. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:

jó, hagyd a csajt levegőhöz jutni,mert én is megőrültem,amikor a szerelmével üldözött a pasim.. akkor mentem vissza hozzá,amikor a tudomásomra jutott,h már nincs annyira oda értem.. talizhatsz lányokkal.. mert végülis szabad ember vagy.. és akk majd féltékeny lesz az exbnőd.

és igen, addig kell ütni a vasat,amíg meleg! ez nem azt jelenti h nyomni kell az smseket,h hiányzol,nagyon rossz nélküled, nem tudlak elfelejteni stb.. nem! csak érdeklődni felőle, h mizu,és ennyi..

2011. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megszeretnéd próbálni,akkor minél előbb tedd meg,már csak azért is,mert később mindig feljönne benned az az érzés,hogy lehet hogy.....Én drukkolok neked!
2011. febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!