Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most lett vége a kapcsolatomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lett vége a kapcsolatomnak. Miért nem vagyok szomorú?

Figyelt kérdés

4 évig voltunk együtt.Ha belegondolok meg eszembe jutnak az emlékek akkor kicsit elgondolkodok és szomorú leszek, meg nem igazán tudok magammal mit kezdeni, egyedül érzem magam...egyébként jó kapcsolat volt és nem haraggal váltunk el. Én szakítottam.

De ahhoz képest egész jól vagyok mármint , nem sírok, nem vagyok depressziós. Már szakítottunk máskor is ezelőtt de akkor mindig már másnap kibékültünk, de azok a szakítások után reggel mikor felébredtem és eszembe jutott hogy már nem vagyunk együtt hihetetlen módon jött rám a szomorúság és a szívembe maró érzés...most mg felkelek és semmi. Eszembe jut de nem nagyon visel meg. MIÉRT? Másnak is volt ilyen?

21L



2012. jún. 25. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdésed: " Én szakítottam"
2012. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akkor már nem voltál belé szerelmes ha az lennél szenvednél ...
2012. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert már nem szereted, agyilag is lelkileg is rájöttél, hogy mégis jobb nélküle.
2012. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szerelmes az nem voltam . 4 év után ki az ? (jó most légyszi ne kezdjétek írogatni hogy "én már 5 éve vagyok szerelmes a páromba"..nyilván ilyen is van de nem általános)...

Viszont jó volt vele és szerettem is, csak az utolsó hónapokban romlott meg kicsit a szexualitás többek között meg ilyenek.Viszont nagyon fontos nekem ő és törődöm vele, viszont kicsit lelkiismeretfurdalásosom van emiatt hogy nem vagyok magam alatt...

2012. jún. 25. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:
A szakítás az élet része....
2012. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!