Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy dolgozzam fel az múltat...

Hogy dolgozzam fel az múltat az elmúlást? Egyszerűen nem tudok mindig szomorú vagyok hogy vége valami jónak például egy jó filmnek, vagy ha egy jó napnak, bulinak stb

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagy. SEMMIT! :( Tűrni..
2012. márc. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát igen, semm semmi tart örökké, megszületünk, meghalunk, és talán "csak" a nevünk marad fenn. Vannak vágyaim céljaim, amiket megszzeretnék valósítani. ÉN is sokat szoktam gondolni a régi időkre, gyermekkor stb strand, buli stb... ez van. Ne csüggedj, nem vagy egyedül és élvezd az életet, mert egy lenyűgöző utazás... Ha segít nézd meg a titkot... nekem (is) van hálakövem:D a filmben azt is megtudod, az mire való:)) 20/F
2012. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már láttam köszi :) és neked amúgy működik?
2012. márc. 25. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Működött... már 2 hónapja nem használom xD nem hiszed el, én sem tudom hogy, de konkrét emberi kapcsolat alakult "csak" ezt alkalmazva. Ha te elhatározod, hogy mit szeretnél, és hiszed is, hogy neked az sikerülhet, és olyan is vagy, akkor olyan is leszel, legyen az akármi, sport stb higyj benne, és önmagadban szinte hihetetlen véletlenek sorozatának köszönhettem a megvalósulását annak az esetnek... gondolkozz el, hogy mi az a gondolat, ami vágyakozással, és jó érzéssel tölt el, ha azt csinálod amit szeretsz, legyen az akármi, na az az igazi szenvedély, és az életed megváltozik akik így élnek, teljesen máshogy látják a világot, mint azok, akik csak a munkának élnek, vagy nem azt csinálják, ami szenvedéllyel, mély érzelmekkel tölti el őket, ők "boldogtalanul" élik le az életüket, ez a különbség:))
2012. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van szerencsém gyakorlati helyemen, egész nap jókedvű vagyok, szinte semmi sem veszi el a jókedvem, múltkor említették is milyen jó nekem hogy ilyen nyugodt ember vagyok. Munkahely, és még is egész nap jó a hangulatom, nevetés stb, és ez a többiekre is áthat:) ez a legjobb:D Érezd jól magad:) ennyi az egész
2012. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!