Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gosick nevű animének szomorú...

A Gosick nevű animének szomorú vagy vidám vége van?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 12:19
 1/4 Merry-chan válasza:

Hali.

Én láttam. Szerintem nem szomorú, habár van, ami nem

tetszik benne, de nem akarom elmondani, hogy mi fog

történni benne. =3

Én végig láttam, és nagyon izgalmas és vicces volt,

meleg szívvel ajánlom. ^^

Merry-chan

2012. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nagyon édes anime. :) Először féltem belekezdeni, mert azt terjesztették róla, hogy erős horror. De nem az, inkább romantikus, kaland, sőt már krimi. :) Az a gond, hogy csak 24. rész készült belőle. :/
2012. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát... lesznek benne szomorú, drámai események, a vége eléggé drámai lesz, de a befejezés könnyet csal az ember szemébe mindenképp. :')
2014. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jahh és ez nem horror, egyáltalán nem, ez az anime inkább egy krimi. Egyfajta alternatív, rövid Sherlock Holmes sorozat, amelyben Holmes helyét egy szőke Lolita kislány vette át, Watson személyét meg a másik főszereplő.


Az anime az I. és a II. Világháború között zajlik, jól fellelhető benne kis arányban a francia romantika, a 18-19. században vívott harc a Tudomány és az Okkultizmus között, valamint a Babonák, a Hiedelmek és a Kísértettörténetek megcáfolása egy olyan személy által aki a Tudomány és az Ésszerűség pártját fogja. Tulajdonképpen az anime és a lány főszereplő álláspontja azt láttatja a nézővel, hogy a Tudomány az egyetlen olyan tudás amiben "hihet" az ember, a Vallás, az Okkultizmus pedig csak egy nagy átverés melyet a hatalomra használnak fel az emberek hogy másokkal szórakozzanak. Mindezek ismeretében azt is kijelenthetjük, hogy a lány állásfoglalása egy az egyben a Japán emberek álláspontja akik szintén a Tudományt részesítik előnyben a Hiedelmekkel szemben. :))

2014. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!