Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után ha még akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ha még akar beszélni az minek a jele?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel én dobtam ki 7hónap utána nagyon rossz kapcsolat volt de mégis szeretjük egymást nagyon...

az első napban ő könyörgött, hogy fogadjam vissza a másikba meg elrontottam mert nekem is hiányzott és én is..úgy volt ,hogy majd be megyek hozzá a munkahelyére megbeszélni a dolgokat egyszer be mentem sírás volt a vége ő is én is..neki is hiányzok ő is nekem amúgy nem csaltuk meg egymást kapcsolat alatt..és akkor írtam neki ,hogy be megyek hozzá...megírtam de nem akartam igazából be menni hozzá, hogy érezze hogy elérhetetlen vagyok.

Aztán reggel olyat ír, hogy ma mégse mennyek be hanem inkább beszéljük meg szombaton, és ne idegeskedjek feleslegessen,foglaljam le magam.

erre a válaszom az volt ,hogy én se egy szaros munkahelyen akarom ezt megbeszélni és már tegnap eldöntöttem ,hogy ma nem megyek csak nem volt kedvem megírni...

Ebből lehet még valami? ő 25 éves én 19



2012. aug. 2. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszer már kiírtad ezt a kérdést. Igen lehet, bári megtörténhet, főleg, ha szeretitek egymást. Ne filózz annyit, inkább cselekedj! Sok sikert! 19/N
2012. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bármi*
2012. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!