Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire idióta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire idióta, hogy nem akarom elengedni amikor beszélni sem akar velem?

Figyelt kérdés

Hogy ragaszkodhatom hozzá ennyire amikor ilyen elutasító, mások meg örülnének nekem...


21/L


2012. máj. 26. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert szereted még tiltsd le minden honnan ne találkozz vele ne járj utána lépj tul rajta keress uj hob bit menj el bulizni stb
2012. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezzel én is pont így vagyok. :/

22/L

2012. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mail van csak néha, nem bírnám ki, hogy ne írjak, bár régebben még ő írt, mintha a levegőtől fosztanám meg magam...
2012. máj. 26. 22:21
 4/12 anonim ***** válasza:
Én már megpróbáltam mindent, de semmi nem sikerült. Eldöntöttem, hogy "megszerzem" akármennyi időmbe is telik. :)
2012. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
22:24 Remélem sikerül! :)
2012. máj. 26. 22:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindig arra gondolok, hogy egy próbát még megér. Ez már hónapok óta tart. :( Eldöntöttem, hogy mindent megpróbálok, amit csak lehet, semmit nem hagyok ki. :) De ha már sokat szenvedsz tőle, akkor inkább hagyd és adj esélyt olyanoknak akiknek Te kellesz. :)
2012. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Általában akiknek én kellenék őket nem tudnám elképzelni egy életre... :/ Őt el tudtam volna... Képtelen vagyok elengedni és nem is akarom... Másfél éve van ez...

Előtte 4 évig voltam szerelmes reménytelenül, aztán meg 3 évig, most megint hány év kell majd amíg túl leszek rajt... És még csak nem is volt barátom.... De lehet nem is lesz akit ennyire tökéletesnek látnék és aki viszonozná is...

2012. máj. 26. 22:41
 8/12 A kérdező kommentje:
Elírtam, 2 évig tartott a második szerelem.
2012. máj. 26. 22:44
 9/12 anonim válasza:
Te vagy az kriszti? XD
2012. máj. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem nyert.
2012. máj. 28. 03:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!