Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha tetszik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik nekem egy lány, de ő nem akar beszélni velem? Ne fáradjatok azzal h leírjátok h haggyam ott. Mert én várni fogok.

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 09:57
 1/6 AvernusTriad ***** válasza:

Akkor várj...

Próbálkozz, jobbat senki nem fog tudni mondani ennyiből.

2012. júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudunk helyetted gondolkozni.
2012. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 okoska31 ***** válasza:
72%

ha megbántottad, kitartóan próbálj tőle apróságokkal bocsánatot kérni.

ha nem jössz be neki, akkor szép nagy szakállad lesz, idővel meg majd csak kapcsolsz...

2012. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:
84%

Jó,l nem fáradok, azzal, hogy leírjam, hogy felejtsd el... Oké, várjál türelmesen, törd össze magad teljesen, küzd, hogy egyáltalán észrevegyen, szánalomból beszéljen veled, majd összejöjj vele... És imádkozz, hogy soha ne szeressen bele senkibe, mert akkor Téged lapátra tesz, de gondolkodás nélkül... Ha neked ez kell... Ám legyen... Végtére is demokrácia van, és ebből kifolyólag jogodban áll hülyének lenni...


NEM ÉRZED, HOGY EZ MENNYIRE SZÁNALMAS???

2012. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kell tanács, vagy nem? Döntsd el.
2012. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát kell.. Am 14 éves vok, a lány 13 ,tehát még változhatnak a dolgok
2012. júl. 16. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!